Zadzwoń do nas +32 (0) 15 27 59 19

Części zamienne

Pełny serwis posprzedażowy i pomoc techniczna

Motto misji firmy Russell Finex “Zaufanie klienta to obowiązek Russell” podkreśla nasze pełne zaangażowanie w świadczeniu usług na rzecz klienta. Wierzymy, że nasze starania, w tym również w zakresie obsługi posprzedażnej, zapewnią pełną satysfakcję naszych klientów.

Rozumiemy doskonale, jak ważne jest utrzymanie ciągłości pracy linii produkcyjnych w zakładzie klienta. Dlatego też zainwestowaliśmy w budowę magazynów części zamiennych i możemy zagwarantować ciągłą ich dostępność. Nasi oficjalni dystrybutorzy na całym świecie również utrzymują odpowiedni stan magazynowy najczęściej pożądanych części zamiennych. Tak więc bez względu na to, gdzie mieści się Twoja firma – możesz zawsze liczyć na szybką dostawę potrzebnych części.

Części, które oferujemy, są najwyższej jakości i możemy zagwarantować, że są w pełni funkcjonalne, trwałe i odporne na zużycie. Na żądanie dostarczamy certyfikaty zgodności. Ponadto na wszystkie nasze części zamienne, z wyjątkiem części normalnie zużywających się, udzielamy 12-miesięcznej gwarancji, obejmującej wady wykonawstwa i materiałów.

Usługi i ulepszenia zwiększające trwałość i wydajność urządzeń separujących

Mesh Family

Sita

Stosujemy wyłącznie siatki najwyższej jakości, które spełniają najbardziej rygorystyczne procedury systemu zapewnienia jakości. Powyższe daje gwarancję uzyskania dokładnych wymiarów oczek sita i optymalnego naciągu siatki.

Czytaj dalej >>

Superclamp

Russell Superclamp™

Russell Superclamps to szybko mocujące zaciski, które rozwiązują problem związany z częstą regulacją uchwytów dolnych sita. Zaciski zapewniają stałą i równomierną siłę docisku.

Czytaj dalej >>

Magnetic Separator

Separator magnetyczny

Łatwy w czyszczeniu separator magnetyczny, wykonany całkowicie ze stali kwasoodpornej, przeznaczony do kontroli obecności i usuwania zanieczyszczeń metalami ferromagnetycznymi w czasie procesu przesiewania sprawdzającego proszków.

Czytaj dalej >>

Gated Outlet Inflated

Russell Gated Outlet™

Bramka wylotu do przesiewaczy i separatorów umożliwia kontrolę rozładunku nadziarna, dzięki czemu produkt pozostaje dłużej na sicie, co ogranicza straty dobrej frakcji produktu.

Czytaj dalej >>

automatyczne filtry samoczyszczące Russell Eco Filter - FMS

Filter Management System™

Filter Management System™ eliminuje konieczności obsługi filtra przez operatora. System w sposób ciągły monitoruje proces filtracji bez angażowania operatora, a to przekłada się na niższe koszty pracy i wyższą produktywność.

Czytaj dalej >>

End Cap Support

Wsporniki pokryw filtrów

Wsporniki pokryw filtrów - Wsporniki zapewniają bezpieczny montaż i demontaż siatek filtrujących dla potrzeb czyszczenia i konserwacji.

Czytaj dalej >>

Vibrastop

Russell Vibrastop™

Russell Vibrastop ™ zapewnia rewolucyjną poprawę kultury pracy sit wibracyjnych, urządzenie redukuje nadmierne drgania oraz hałas podczas uruchamiania i wyłączania systemu wibracyjnego.

Czytaj dalej >>

Skontaktuj się z nami