Produkcja sit

Wysokiej jakości sita do przesiewaczy wysokiej jakości

Wysokiej jakości sita to jeden z najważniejszych czynników, jakie należy wziąć pod uwagę przy wyborze dostawcy przesiewaczy wibracyjnych oraz usług wymiany sit. Russell Finex oferuje wyłącznie najwyższej jakości sita, które są znakomitym uzupełnieniem oferty handlowej firmy.

Mesh-dept-2013-to-be-used-web-version

Usługa konserwacji i wymiany siatek sit

W przypadku pęknięcia siatki, jej poluzowania lub uszkodzenia, regeneracja siatki może być bardziej ekonomiczną alternatywą dla wymiany całej ramy sita. Wystarczy wypełnić niniejszy formularz i przesłać go do nas wraz z ramą, a my zajmiemy się regeneracją sita, zaoszczędzając Ci kosztów związanych z tą czynnością.

Regeneracja większej ilości sit może być atrakcyjną inwestycją w zakładach oddalonych od naszych warsztatów lub w przypadku licznych zespołów przesiewaczy, wymagających regularnej regeneracji sit. Dedykowane systemy transportu zapewniają minimalne koszty i bezpieczny zwrot odnowionych ram z nowymi sitami.

W przypadku konieczności regularnej regeneracji sit i związanych z tym usług, możemy przygotować program magazynowy dostosowany do potrzeb klienta, co pozwoli nam zagwarantować stałą dostępność odpowiedniego sita i ramy w zakładzie. Dzięki temu przestój zostaje skrócony do minimum, a produkcja wznowiona w ciągu doby.

Firma Russell Finex oferuje również:

meshingSystemy ultradźwiękowego oczyszczania sit – Systemy ultradźwiękowego oczyszczania sit obejmują swym działaniem trzy najważniejsze obszary – ramę sita, siatkę i system Vibrasonic Deblinding System. Każdy składnik systemu należy prawidłowo konserwować, aby uzyskać powtarzalne parametry pracy. Więcej informacji znajdziesz w części dotyczącej systemu Vibrasonic Deblinding System.

Czytaj więcej na temat Vibrasonic®

  • Trwałe klejenie sit o średnicy do 2m – WMożemy wymieniać siatki w najrozmaitszych typach ram sitowych, w tym także produkowanych przez inne firmy.
  • Dopuszczony do kontaktu z żywnością i farmaceutykami – Bezpieczny, biały klej przetestowany i zgodny z wymaganiami FDA 175.300, przeznaczony do zastosowań w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym.
  • Odporne na wysokie temperatury i działanie rozpuszczalników spoiny klejowe –  firma Russell Finex może zaoferować również specjalne techniki klejenia, które zapewniają właściwą odporność spoiny na rozmaite nieprzyjazne środowiska. Stosowanie konwencjonalnych spoin klejowych w tych warunkach może być nieefektywne.
  • Spoiny zgrzewane/sita ze wspornikami (o podwyższonej wytrzymałości)  – często stosowane tam, gdzie siatki narażone są na uszkodzenia w wyniku spadku materiału z dużej wysokości.
  • Sita z zaciskami – Mimo, że spoiny klejone odporne na działanie rozpuszczalników zapewniają większe naprężenie siatek, dlatego w pewnych przypadkach mocowanie zaciskowe siatek może być bardziej odpowiednie dla tych klientów, którzy preferują wymianę siatek we własnym zakresie.

Aby uzyskać więcej informacji o usługach firmy Russell Finex w zakresie wymiany i konserwacji sit, skontaktuj się z nami.

Ochrona Sit
frame-guard

Russell Frame Guard™ – ochrona sit w czasie składowania

Russell Frame Guard™ to wysokiej klasy system ochrony sit i separatorów magnetycznych przed ewentualnymi zanieczyszczeniami w czasie magazynowania. System zwiększa żywotność sit.

Kontakt