Zadzwoń do nas +32 (0) 15 27 59 19

Separator magnetyczny

Separator magnetyczny Russell Easy-Clean do przesiewaczy sprawdzających

Separator magnetyczny wykonany całkowicie ze stali kwasoodpornej to jedyne w swoim rodzaju rozwiązanie przeznaczone do kontroli obecności zanieczyszczeń metalami ferromagnetycznymi podczas przesiewania sprawdzającego substancji proszkowych. W odróżnieniu od konwencjonalnych separatorów magnetycznych, w których pręty magnetyczne są zamocowane na obu końcach, separator Easy-Clean posiada unikalną konstrukcję, gdzie obydwa końce prętów są wolne. Dzięki temu zanieczyszczenia ferromagnetyczne, wychwycone podczas procesu przesiewania, można skutecznie i łatwo usunąć.

Separator magnetyczny Easy-Clean daje wiele korzyści:

Separator magnetyczny Easy-Clean ma powierzchnie gładkie, wolne od zarysowań, wykończone na mat (szczotkowane) lub lustro (polerowane). Separator wykonany jest z najwyższej klasy stali kwasoodpornej 316. Produkt został poddany długotrwałym i wszechstronnym testom w zakładzie Russell Finex posiadającym certyfikat ISO:9001, co gwarantuje wysoką trwałość i niezawodność produktu. Separator jest dostępny w wykonaniu standardowym (model ferromagnetyczny) zapewniającym nominalną siłę indukcji magnetycznej na powierzchni równą 2000 gausów, lub w wykonaniu specjalnym z zastosowaniem pierwiastków ziem rzadkich, zapewniającym siłę indukcji magnetycznej na poziomie 7000 gausów.

Magnetic Separator

Separator magnetyczny Easy-Clean możne być stosowany w sitach serii Compact (w tym również w sitach Compact Airlock o wysokiej hermetyczności) oraz w sitach Finex model 22.

Więcej informacji na temat separatorów magnetycznych Russell Easy Clean możesz znaleźć w dziale „Części zamienne” lub uzyskać kontaktując się z nami.

Skontaktuj się z nami