Zadzwoń do nas +32 (0) 15 27 59 19

Sita

Wysokiej jakości sita do markowych przesiewaczy i filtrówMesh Family

Wysokiej jakości sita to jeden z najważniejszych czynników, jakie należy wziąć pod uwagę przy wyborze dostawcy przesiewaczy wibracyjnych oraz usług wymiany sit. Russell Finex oferuje wyłącznie najwyższej jakości sita, które są znakomitym uzupełnieniem oferty handlowej firmy.

Usługa konserwacji i wymiany siatek sit

W razie pęknięcia, uszkodzenia lub utraty naprężenia siatki, jej wymiana jest często bardziej ekonomicznym rozwiązaniem niż wymiana całej ramy sita. Russell Finex oferuje usługę, polegającą na szybkiej wymianie siatek w ramie sita, co daje pewność, że stan urządzeń jest utrzymywany na najwyższym poziomie, a przestoje są ograniczone do minimum.

Firma Russell Finex oferuje również:

Systemy ultradźwiękowego oczyszczania sit – Systemy ultradźwiękowego oczyszczania sit obejmują swym działaniem trzy najważniejsze obszary – ramę sita, siatkę i system Vibrasonic Deblinding System. Każdy składnik systemu należy prawidłowo konserwować, aby uzyskać powtarzalne parametry pracy. Więcej informacji znajdziesz w części dotyczącej systemu Vibrasonic Deblinding System.

Trwałe klejenie sit o średnicy do 2m – Możemy wymieniać siatki w najrozmaitszych typach ram sitowych, w tym także produkowanych przez inne firmy.

Dopuszczony do kontaktu z żywnością i farmaceutykami – Bezpieczny, biały klej przetestowany i zgodny z wymaganiami FDA 175.300, przeznaczony do zastosowań w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym.

Odporne na wysokie temperatury i działanie rozpuszczalników spoiny klejowe – firma Russell Finex może zaoferować również specjalne techniki klejenia, które zapewniają właściwą odporność spoiny na rozmaite nieprzyjazne środowiska. Stosowanie konwencjonalnych spoin klejowych w tych warunkach może być nieefektywne.

Spoiny zgrzewane/sita ze wspornikami (o podwyższonej wytrzymałości) – często stosowane tam, gdzie siatki narażone są na uszkodzenia w wyniku spadku materiału z dużej wysokości.

Sita z zaciskami – Mimo, że spoiny klejone odporne na działanie rozpuszczalników zapewniają większe naprężenie siatek, to w pewnych przypadkach mocowanie zaciskowe siatek może być bardziej odpowiednie dla tych klientów, którzy preferują wymianę siatek we własnym zakresie.

Russell Frame Guard™ – ochrona sit w czasie składowania

Frame-guard-2

Russell Frame Guard™ to wysokiej klasy system ochrony sit i separatorów magnetycznych przed ewentualnymi zanieczyszczeniami w czasie magazynowania. System zwiększa żywotność sit.

Aby uzyskać więcej informacji o usługach firmy Russell Finex w zakresie wymiany i konserwacji sit, skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się z nami