Filmy z prób

W doborze odpowiedniego sita lub filtra w danym procesie produkcyjnym istotne znaczenie mają wyniki prób i testów. Dlatego firma Russell Finex zainwestowała w urządzenia testowe, za pomocą których klienci mogą przetestować wybrany proces produkcyjny, zyskując przed zakupem urządzenia absolutną pewność, co do prawidłowości swojego wyboru. Szeroki zakres zastosowań urządzeń firmy Russell Finex podzieliliśmy na 7 niżej wymienionych kategorii. W każdej kategorii można obejrzeć kilka przykładowych testów naszych urządzeń w danej dziedzinie przemysłu.

Poniżej przedstawiono najpopularniejsze prezentacje wideo szerokiej gamy zastosowań obsługiwanych przez urządzenia Russell Finex. Wybierz kategorię na pasku z boku, aby obejrzeć przykładowe urządzenia Russell w trakcie prób w Twojej branży.

Najczęściej oglądane

home_sieves_old
"Russell Finex była jedyną firmą gotową do przekazania urządzenia testowego przed złożeniem przez nas wiążącego zamówienia. Dzięki temu mogliśmy przeprowadzić ruch próbny trwający około jednego miesiąca, co pozwoliło nam upewnić się, że rzeczywiście dokonaliśmy słusznego wyboru."
Peter Hithersay, Plant Manager Sheffield
Veolia Environmental Services