Zadzwoń do nas +32 (0) 15 27 59 19

Przesiewanie mleka w proszku

Wysokowydajne urządzenia do przesiewania mleka w proszku i innych produktów spożywczych dla dzieci i niemowląt, spełniające najwyższe wymagania sanitarne

Firma Russell Finex posiada duże doświadczenie w przesiewaniu odtłuszczonego i tłustego mleka w proszku, a także sproszkowanej serwatki. Wiemy, ile potrafi kosztować przestój spowodowany zatkaniem dysz suszarki rozpyłowej i jak na końcową jakość mogą wpłynąć zlepki proszku lub, co gorsza, zanieczyszczenia przenikające do gotowego produktu. Bez względu na to, czy Państwa zakład produkuje mleko w proszku, czy też jest ono używane do mieszania z innymi składnikami (np. w produkcji mieszanek dla niemowląt) – po włączeniu przesiewacza kontrolnego Russell Compact Sieve® do swojej linii produkcyjnej mogą Państwo być spokojni o jakość produktu oraz reputację swojej firmy.

Przesiewacze wibracyjne Russell Compact Sieve®– Dobry wybór w zakresie przesiewania kontrolnego mleka w proszku dla przemysłu produkcji żywności dla dzieci i niemowląt

3ACompact Sieve
Przesiewacz Russell Compact Sieve® to wysokowydajny przesiewacz wibracyjny, opracowany specjalnie do zastosowań w przemyśle spożywczym.

Przesiewacze wibracyjne Russell Compact Sieve®, stosowane przez wielu czołowych światowych producentów sproszkowanego mleka i mieszanek dla dzieci i niemowląt, to najbardziej zaawansowane i niezawodne wibracyjne urządzenia przeznaczonespecjalnie dla przemysłu produkcji mleka w proszku i mieszanek dla dzieci i niemowląt.

Aby uzyskać więcej informacji czytaj dalej o przesiewaczach wibracyjnych do mleka w proszku, prosimy o kontakt.

Skontaktuj się z nami