• Global sieving & filtration specialists

SYSTEM DOBORU URZĄDZEŃ

Znajdź odpowiedni sprzęt dla Ciebie SYSTEM DOBORU URZĄDZEŃ
Nastawić

GAŁĘZIE PRZEMYSŁU

 

Firma Russell Finex jest dumna z tego, że jej urządzenia pracują w niemal wszystkich gałęziach przemysłu na całym świecie i że powyższe produkty cechuje wysoka jakość a uzyskany w procesie produkt jest w pełni zgodny z wymaganiami użytkownika. Podkreślamy, że w obecnym czasie przesiewanie i filtracja stanowią istotną część niemal każdego procesu produkcyjnego, którego efektem końcowym jest finalny produkt.

Russell Finex oferuje najbogatszy na rynku asortyment urządzeń do przesiewania i filtracji i dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy jest w stanie perfekcyjnie dobrać właściwe urządzenie dla danej aplikacji. Jeśli potrzebujesz przesiać składniki produktu lub usunąć z produktu cząstki nadwymiarowe –my wiemy jak to zrobić, albo w ścisłej współpracy z klientem potrafimy znaleźć odpowiednie rozwiązanie, które spełni jego wymagania.

Aby dokładniej zapoznać się z obsługiwanymi przez nas kluczowymi obszarami technologicznymi, wybierz interesujące Cię gałęzie przemysłu lub zapoznaj się z naszym asortymentem urządzeń do przesiewania i filtracji.