Zadzwoń do nas +32 (0) 15 27 59 19

Produkty

Przesiewacze i urządzenia filtracyjne

Firma Russell Finex posiada najbogatszą na rynku ofertę sit wibracyjnych, separatorów oraz filtrów przepływowych. Poniżej przedstawiamy ogólne informacje na temat urządzeń Russell Finex. Bardziej szczegółowe informacje można uzyskać wybierając jedną z pięciu głównych kategorii urządzeń.

Przesiewacze wibracyjne compact sieve

Przesiewacze wibracyjne

Przesiewacze kontrolne zwane również sitami bezpieczeństwa służą do oddzielania i usuwania zanieczyszczeń oraz nadziarna z produktu stałego (proszku lub granulatu). Przesiewacze kontrolne gwarantują najwyższą jakość przesianego produktu.

Czytaj dalej >>

Finex Separator

Sita wibracyjne

Przesiewcze klasyfikacyjne służą do podziału produktu na poszczególne frakcje różniące się wielkością ziarna (maksymalnie do 5 frakcji). Proces klasyfikacji przyczynia się do podniesienia jakości i zwiększenia rentowności produkcji.

Czytaj dalej >>

Liquid Solid Separator

Separatory stałe ciekłe

Separator Russell Finex to wysokowydajny filtr przemysłowy służący do oddzielania ciał stałych od cieczy. Jest on znakomitym uzupełnieniem dla urządzeń tradycyjnych dostępnych na rynku. Separator Russell Finex może być stosowany do odzysku substancji płynnych.

Czytaj dalej >>

VDS

Oczyszczanie ultradźwiękowe

Systemy oczyszczania sit zapobiegają zatykaniu się oczek sit, co ułatwia przesiewanie trudnych materiałów. Dzięki zastosowaniu drgań ultradźwiękowych możliwe jest stosowanie sit o bardzo małych oczkach. System zwiększa wydajność procesu przesiewania i zapobiega pękaniu sit.

Czytaj dalej >>

samocistici-filtry

Filtry Samoczyszczące

Filtr skutecznie usuwa wszelkie zanieczyszczenia nadwymiarowe z substancji płynnych. Wyjątkowa konstrukcja filtra z funkcją samooczyszczania pozwala uniknąć przestojów związanych z wymianą wkładów filtracyjnych, co znacznie zwiększa efektywność produkcji. Aby uzyskać więcej informacji o naszej ofercie, skontaktuj się z nami.

Czytaj dalej >>

Skontaktuj się z nami