Zadzwoń do nas +32 (0) 15 27 59 19

O nas

Od momentu założenia w 1934 roku, czyli od ponad 75 lat, firma Russell Finex odnotowuje ciągły rozwój i jest obecnie międzynarodową grupą zatrudniającą ponad 200 pracowników, legitymującą się roczną wartością sprzedaży przekraczającą 20 mln funtów (30 mln USD).

“Założona w 1934 roku firma Russell Finex to światowy lider w konstrukcji i produkcji najwyższej klasy urządzeń do przesiewania i filtrowania. Russell Finex posiada przedstawicielstwa i biura w Zjednoczonym Królestwie, USA, Belgii i Indiach i może pochwalić się ogólnoświatowym zasięgiem swojej działalności.

Russell Finex dysponuje szerokim asortymentem przesiewaczy i filtrów, dostarcza technologie i urządzenia separujące do odbiorców z wielu różnych dziedzin przemysłu, w tym do największych firm światowych, a zwłaszcza do przedsiębiorstw sektora farmaceutycznego i żywnościowego.

Firma Russell Finex to także zespół specjalistów branżowych, którzy opracowują dedykowane rozwiązania techniczne, spełniające indywidualne potrzeby odbiorcy. Obojętne, czy w danym przypadku zaangażujemy grupy problemowe, czy skorzystamy z doświadczeń nabytych u klientów z całego świata – na pewno znajdziemy właściwe rozwiązanie z zakresu separacji produktów, przekraczające oczekiwania odbiorcy.

Nasi inżynierowie z działu badawczo-rozwojowego stale udoskonalają istniejące konstrukcje, wprowadzają najnowsze rozwiązania techniczne, konstruują nowe urządzenia innowacyjne i opracowują nowe technologie.

Zdajemy sobie sprawę, że w naszej dziedzinie nie ma dwóch identycznych rozwiązań technicznych. Dlatego – niezależnie od celu użycia i lokalizacji Twojej firmy – jesteśmy w stanie dokładnie przetestować produkt klienta w jego siedzibie lub w jednym z naszych nowoczesnych Centrów Testowych.

Posiadamy ponad 75 lat doświadczeń i możemy stwierdzić, że w swojej dziedzinie zgromadziliśmy rozległą wiedzę techniczną.

Jesteśmy dumni z naszych urządzeń i poziomu usług oferowanych odbiorcom.

Russell Finex. Innowacyjny od 1934 roku.”

Russell Finex jest światowym liderem w technologiach separacji (z użyciem sit o gęstych oczkach), w konstrukcji i produkcji przesiewaczy wibracyjnych, separatorów, filtrów oraz ultradźwiękowych systemów oczyszczania sit dla przemysłu przetwórczego. Russell Finex tworzy urządzenia z myślą o światowym rynku i dostarcza je do ponad 140 krajów. Posiadamy firmy w Zjednoczonym Królestwie, USA, Belgii i Indiach, a także dysponujemy rozległą, globalną siecią doświadczonych przedstawicieli i dystrybutorów.

Lokalne przedstawicielstwo i biuro sprzedaży
Russell Finex N.V., Belgium
Zandvoortstraat 20,
Industriepark Noord C20,
B-2800 Mechelen,
Belgium
e-mail: enquiries.pl@russellfinex.com
Telefon: +32 (0) 15 27 59 19

Russell Finex Ltd ,Russell Finex Inc, Russell Finex NV, Russell Finex Indien

RFL BuildingRFI BuildingRFNV BuildingRFSF Building

 

 

UK                                    USA                         Belgia                           Indie
Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać z jednym z naszych doświadczonych specjalistów do spraw sprzedaży lub części zamiennych.

Skontaktuj się z nami