Opinie klientów

ray-singh
"Russell Finex jest niekwestionowanym liderem w swojej dziedzinie działalności. Od wielu lat pracujemy na potrzeby wielu różnych gałęzi przemysłu. Jeśli jakiś proces technologiczny wymaga separacji lub filtracji, jest duża szansa, że z takim przypadkiem już się zetknęliśmy."
Managing Director, Russell Finex
Ray Singh

 

Co nasi klienci mówią o nas

nestle-chile-compact-sieve

”Potrzebowaliśmy systemu umożliwiającego przesiewanie kontrolne mleka w proszku w celu spełnienia wymogów normatywnych narzuconych nie tylko przez Nestlé, ale również przez Chile i kraje, do których eksportujemy mleko w proszku"

Jaime Sanchez
Nestlé Chile
jotun-installation

"Dzięki kompaktowym przesiewaczom firmy Russell, ryzyko zanieczyszczenia produktu zostało całkowicie wyeliminowane. W porównaniu do zespołów obrotowych, które zostały wymienione, nowe urządzenia są bardzo proste w demontażu i czyszczeniu. Ponadto do produktu nie dostają się już fragmenty nylonowego sita, co stanowiło częsty problem w przesiewaczach obrotowych. "

Idar Larsen
Jotun A/S
mondelez-eco-filter

"Filtr samoczyszczący Russell Eco Filter® nie tylko skutecznie filtruje produkty o wysokiej lepkości, utrzymując je w stanie płynnym, lecz jest również łatwy w utrzymaniu. Uwzględniając dodatkową zaletę, jaką jest brak konieczności wymiany mediów filtracyjnych, filtr dostarczony przez Russell Finex jest zdecydowanie urządzeniem, jakiego szukaliśmy. Możemy z całym przekonaniem polecić Russell Eco Filter wszystkim producentom cieczy o wysokiej lepkości."

Alex Pardon
Mondelez International
cipla

"Planowaliśmy kupić przesiewacz firmy Russell ze względu na najwyższą klasę jego konstrukcji, wykończenie i walory użytkowe. To jasne, że ten konkretny egzemplarz skonstruowano i wykonano specjalnie do takich zastosowań."

Tapas Datta
Cipla
centura_food_compact_sieve

"Dzięki sitom serii Russell Compact mogliśmy do maksimum zwiększyć wydajność produkcyjną, utrzymując jednocześnie niezmiennie wysoki poziom jakości. Sita Russell Compact to urządzenia wytrzymałe, odporne na uszkodzenia, dobrze wykonane i zaprojektowane w taki sposób, aby ich demontaż do czyszczenia i obsługa były łatwe i proste."

David Caddell
Centura Foods
vibrasonic_deblinding_reading_alloys
"Dzięki systemowi Vibrasonic mogliśmy we współpracy z naszymi odbiorcami z przemysłu farmaceutycznego i medycznego spełnić wymagania w zakresie określonego rozkładu wielkości cząstek ziarna (dotyczy również materiału drobnoziarnistego). Użytkownik powinien rozważyć zastosowanie takiego systemu dla każdego procesu, który  wymaga precyzyjnego, skutecznego przesiewania na sitach o wielkości oczek poniżej 150 µm lub powyżej 100 mesh."
Dr. Colin McCracken, Development Manager of Powder Products
Reading Alloys
liquid_solid_separator_finlay

"Dzięki zastosowaniu separatorów Russell Liquid Solid Separator znacznie obniżyliśmy koszty utylizacji ścieków i wydłużyliśmy czas sprawności linii produkcyjnych, dzięki temu utrzymaliśmy pozycję czołowego brytyjskiego producenta herbat specjalnych i bezkofeinowych."

Malcolm Eade, Plant Manager
Finlay’s
finex_separator_zemex

"Zastąpienie pięciu oryginalnych separatorów urządzeniami Russell Finex umożliwiło zwiększenie wydajności produkcji o niemal 50%."

Tom Oldaker, Plant manager Attapulgus site
Zemex
compact_sieve_royal_crown_derby
"Zdecydowaliśmy się zakupić sito firmy Russell, ponieważ wiemy, że firma oferuje urządzenia najwyższej jakości i mamy pełne zaufanie co do ich niezawodności, a usługi oferowane przez tę firmę nie mają sobie równych."
Brian Bourne, Slip House Manager
Royal Crown Derby, Derby
compact_sieve_vds_toshiba
"W porównaniu z poprzednio używanymi przesiewaczami podwoiliśmy wydajność i mogliśmy zwolnić połowę zajmowanych przez nie powierzchni. Ponadto w sposób istotny poprawiliśmy zysk bez szkody dla jakości produkcji, przy czym wymagania konserwacyjne znacznie zmalały. Urządzenia są bardzo trwałe – nasz pierwszy przesiewacz liczy sobie już 15 lat i wciąż używamy go w masowej produkcji"
Becky Pitz, Senior Process Engineer, TABS Toner Products
Toshiba
compact_sieve_agrilectric

"Dzięki szybkiej dostawie urządzeń z firmy Russell Finex (w czasie krótszym niż jeden miesiąc od pierwszego kontaktu) byliśmy w stanie natychmiast uruchomić produkcję. Dzięki temu mogliśmy w pełni wywiązać się z naszych zobowiązań wobec klienta i uniknąć dodatkowych kosztów związanych z opóźnienienim realizacji projektu."

Quintin Richard, Packaging Supervisor
Agrilectric
compact_sieve_enzymatic_therapy

"W trakcie rozwoju naszej firmy przesiewacze Russell Finex Screeners okazały się bardzo pomocne w zapewnieniu wysokiej jakości i optymalizacji naszej produkcji. Stanowiły one integralną część rozwoju naszej firmy, bowiem jako producent leków OTC stale podnosiliśmy poprzeczkę wymagań dla produkcji suplementów diety do standardów stosowanych w przemyśle farmaceutycznym."

Dave Hoffman, Production Lead
Enzymatic Therapy
vibro screen separator

"Nie jesteśmy w stanie oszacować ani nawet sobie wyobrazić kosztów, jakie powoduje wycofanie produktów z rynku w skali światowej. Na szczęście, mając nowe urządzenia firmy Russell jesteśmy spokojni – mamy pewność, że dostarczone przez nas produkty spełniają najwyższe standardy."

Peter Van Ingelghem, Engineering and Maintenance Manager
Godiva Chocolate Inc.
home_sieves_old
"Russell Finex była jedyną firmą gotową do przekazania urządzenia testowego przed złożeniem przez nas wiążącego zamówienia. Dzięki temu mogliśmy przeprowadzić ruch próbny trwający około jednego miesiąca, co pozwoliło nam upewnić się, że rzeczywiście dokonaliśmy słusznego wyboru."
Peter Hithersay, Plant Manager Sheffield
Veolia Environmental Services