• Global sieving & filtration specialists

SYSTEM DOBORU URZĄDZEŃ

Znajdź odpowiedni sprzęt dla Ciebie SYSTEM DOBORU URZĄDZEŃ
Nastawić

Opinie klientów

ray-singh
Ray Singh
Managing Director, Russell Finex
"Russell Finex jest niekwestionowanym liderem w swojej dziedzinie działalności. Od wielu lat pracujemy na potrzeby wielu różnych gałęzi przemysłu. Jeśli jakiś proces technologiczny wymaga separacji lub filtracji, jest duża szansa, że z takim przypadkiem już się zetknęliśmy."

 

Co nasi klienci mówią o nas

nestle-chile-compact-sieve
Nestlé Chile
Jaime Sanchez

”Potrzebowaliśmy systemu umożliwiającego przesiewanie kontrolne mleka w proszku w celu spełnienia wymogów normatywnych narzuconych nie tylko przez Nestlé, ale również przez Chile i kraje, do których eksportujemy mleko w proszku"

jotun-installation
Jotun A/S
Idar Larsen

"Dzięki kompaktowym przesiewaczom firmy Russell, ryzyko zanieczyszczenia produktu zostało całkowicie wyeliminowane. W porównaniu do zespołów obrotowych, które zostały wymienione, nowe urządzenia są bardzo proste w demontażu i czyszczeniu. Ponadto do produktu nie dostają się już fragmenty nylonowego sita, co stanowiło częsty problem w przesiewaczach obrotowych. "

cipla
Cipla
Tapas Datta

"Planowaliśmy kupić przesiewacz firmy Russell ze względu na najwyższą klasę jego konstrukcji, wykończenie i walory użytkowe. To jasne, że ten konkretny egzemplarz skonstruowano i wykonano specjalnie do takich zastosowań."

centura_food_compact_sieve
Centura Foods
David Caddell

"Dzięki sitom serii Russell Compact mogliśmy do maksimum zwiększyć wydajność produkcyjną, utrzymując jednocześnie niezmiennie wysoki poziom jakości. Sita Russell Compact to urządzenia wytrzymałe, odporne na uszkodzenia, dobrze wykonane i zaprojektowane w taki sposób, aby ich demontaż do czyszczenia i obsługa były łatwe i proste."

vibrasonic_deblinding_reading_alloys
Reading Alloys
Dr. Colin McCracken, Development Manager of Powder Products
"Dzięki systemowi Vibrasonic mogliśmy we współpracy z naszymi odbiorcami z przemysłu farmaceutycznego i medycznego spełnić wymagania w zakresie określonego rozkładu wielkości cząstek ziarna (dotyczy również materiału drobnoziarnistego). Użytkownik powinien rozważyć zastosowanie takiego systemu dla każdego procesu, który  wymaga precyzyjnego, skutecznego przesiewania na sitach o wielkości oczek poniżej 150 µm lub powyżej 100 mesh."
liquid_solid_separator_finlay
Finlay’s
Malcolm Eade, Plant Manager

"Dzięki zastosowaniu separatorów Russell Liquid Solid Separator znacznie obniżyliśmy koszty utylizacji ścieków i wydłużyliśmy czas sprawności linii produkcyjnych, dzięki temu utrzymaliśmy pozycję czołowego brytyjskiego producenta herbat specjalnych i bezkofeinowych."

finex_separator_zemex
Zemex
Tom Oldaker, Plant manager Attapulgus site

"Zastąpienie pięciu oryginalnych separatorów urządzeniami Russell Finex umożliwiło zwiększenie wydajności produkcji o niemal 50%."

compact_sieve_royal_crown_derby
Royal Crown Derby, Derby
Brian Bourne, Slip House Manager
"Zdecydowaliśmy się zakupić sito firmy Russell, ponieważ wiemy, że firma oferuje urządzenia najwyższej jakości i mamy pełne zaufanie co do ich niezawodności, a usługi oferowane przez tę firmę nie mają sobie równych."
compact_sieve_vds_toshiba
Toshiba
Becky Pitz, Senior Process Engineer, TABS Toner Products
"W porównaniu z poprzednio używanymi przesiewaczami podwoiliśmy wydajność i mogliśmy zwolnić połowę zajmowanych przez nie powierzchni. Ponadto w sposób istotny poprawiliśmy zysk bez szkody dla jakości produkcji, przy czym wymagania konserwacyjne znacznie zmalały. Urządzenia są bardzo trwałe – nasz pierwszy przesiewacz liczy sobie już 15 lat i wciąż używamy go w masowej produkcji"
compact_sieve_agrilectric
Agrilectric
Quintin Richard, Packaging Supervisor

"Dzięki szybkiej dostawie urządzeń z firmy Russell Finex (w czasie krótszym niż jeden miesiąc od pierwszego kontaktu) byliśmy w stanie natychmiast uruchomić produkcję. Dzięki temu mogliśmy w pełni wywiązać się z naszych zobowiązań wobec klienta i uniknąć dodatkowych kosztów związanych z opóźnienienim realizacji projektu."

compact_sieve_enzymatic_therapy
Enzymatic Therapy
Dave Hoffman, Production Lead

"W trakcie rozwoju naszej firmy przesiewacze Russell Finex Screeners okazały się bardzo pomocne w zapewnieniu wysokiej jakości i optymalizacji naszej produkcji. Stanowiły one integralną część rozwoju naszej firmy, bowiem jako producent leków OTC stale podnosiliśmy poprzeczkę wymagań dla produkcji suplementów diety do standardów stosowanych w przemyśle farmaceutycznym."

vibro screen separator
Godiva Chocolate Inc.
Peter Van Ingelghem, Engineering and Maintenance Manager

"Nie jesteśmy w stanie oszacować ani nawet sobie wyobrazić kosztów, jakie powoduje wycofanie produktów z rynku w skali światowej. Na szczęście, mając nowe urządzenia firmy Russell jesteśmy spokojni – mamy pewność, że dostarczone przez nas produkty spełniają najwyższe standardy."

home_sieves_old
Veolia Environmental Services
Peter Hithersay, Plant Manager Sheffield
"Russell Finex była jedyną firmą gotową do przekazania urządzenia testowego przed złożeniem przez nas wiążącego zamówienia. Dzięki temu mogliśmy przeprowadzić ruch próbny trwający około jednego miesiąca, co pozwoliło nam upewnić się, że rzeczywiście dokonaliśmy słusznego wyboru."