Zadzwoń do nas +32 (0) 15 27 59 19

Opinie klientów

"Nie jesteśmy w stanie oszacować ani nawet sobie wyobrazić kosztów, jakie powoduje wycofanie produktów z rynku w skali światowej. Na szczęście, mając nowe urządzenia firmy Russell jesteśmy spokojni – mamy pewność, że dostarczone przez nas produkty spełniają najwyższe standardy."

Peter Van Ingelghem, Godiva

Godiva

"Nowy system Vibrasonic sprawuje się świetnie – pozwolił nam podnieść produktywność i w znacznym stopniu usprawnił działanie eksploatowanych przez nas maszyny starszej konstrukcji. Umożliwił nam lepszą kontrolę procesu; możemy teraz „dopasować” system do poszczególnych produktów."

Production Supervisor, GSK

Glaxosmithkline

"W porównaniu z poprzednio używanymi przesiewaczami podwoiliśmy wydajność i mogliśmy zwolnić połowę zajmowanych przez nie powierzchni. Ponadto w sposób istotny poprawiliśmy zysk bez szkody dla jakości produkcji, przy czym wymagania konserwacyjne znacznie zmalały. Urządzenia są bardzo trwałe – nasz pierwszy przesiewacz liczy sobie już 15 lat i wciąż używamy go w masowej produkcji"

Becky Pitz, Toshiba

Toshiba Corporation

"Planowaliśmy kupić przesiewacz firmy Russell ze względu na najwyższą klasę jego konstrukcji, wykończenie i walory użytkowe. To jasne, że ten konkretny egzemplarz skonstruowano i wykonano specjalnie do takich zastosowań."

Tapas Datta, Cipla

Cipla

"Nawiązanie kontaktów między NASA, Uniwersytetem Wisconsin – Madison i firmą Russell Finex okazało się świetnym posunięciem. Będziemy przyglądać się relacjom z firmą Russell Finex."

Nathan Wong, NASA

NASA

"Z chwilą wprowadzenia kompaktowych przesiewaczy firmy Russell odnotowaliśmy skokowy wzrost wydajności przesiewania, co przyniosło nam znaczne korzyści."

Idar Larsen, Jotun

Jotun

"Russell Finex jest niekwestionowanym liderem w swojej dziedzinie działalności. Od wielu lat pracujemy na potrzeby wielu różnych gałęzi przemysłu. Jeśli jakiś proces technologiczny wymaga separacji lub filtracji, jest duża szansa, że z takim przypadkiem już się zetknęliśmy."

Ray Singh, Russell Finex

MASTER-Russell-LOGO

"Russell Finex to jedyna firma, która zaoferowała i dostarczyła nam urządzenie testowe zanim zaangażowaliśmy się w zakup jakiegokolwiek sprzętu. Mogliśmy je próbnie użytkować przez miesiąc, po czym doszliśmy do wniosku, że to bez wątpienia dobry wybór."

Peter Hithersay, Veolia Environmental Services

Veolia Environmental Services

"Zmniejszenie kosztów utylizacji ścieków i wydłużenie czasu sprawności linii produkcyjnych, które osiągnęliśmy dzięki zastosowaniu separatorów Russell Liquid Solid Separator, odegrało kluczową rolę w utrzymaniu naszej pozycji na rynku brytyjskim jako czołowego producenta herbat bezkofeinowych oraz specjalnych."

Malcolm Eade, Finlays

Finlays

"Dzięki systemowi Vibrasonic mogliśmy we współpracy z naszymi odbiorcami z przemysłu farmaceutycznego i medycznego spełnić wymagania w zakresie określonego rozkładu wielkości cząstek ziarna (dotyczy również materiału drobnoziarnistego). Użytkownik powinien rozważyć zastosowanie takiego systemu dla każdego procesu, który  wymaga precyzyjnego, skutecznego przesiewania na sitach o wielkości oczek poniżej 150 µm lub powyżej 100 mesh."

Dr. Colin McCracken, Reading Alloys

Reading Alloys

"Zdecydowaliśmy się zakupić sito firmy Russell, ponieważ wiemy, że firma oferuje urządzenia najwyższej jakości i mamy pełne zaufanie co do ich niezawodności, a usługi oferowane przez tę firmę nie mają sobie równych."

Brian Bourne, Royal Crown Derby

Royal Crown Derby

"Russell Finex szybko odpowiada na nasze potrzeby i w rezultacie znacznie pomaga nam w reagowaniu na zmieniające się wymagania rynku. Ma to kluczowe znaczenie na rynku tak konkurencyjnym, jak nasz. W porównaniu z poprzednio używanymi przesiewaczami podwoiliśmy wydajność i mogliśmy zwolnić połowę powierzchni. Urządzenia są niezwykle trwałe – nasz pierwszy przesiewacz liczy sobie już 15 lat i wciąż używamy go w produkcji masowej."

Becky Pitz, Toshiba

Toshiba Corporation

"Dzięki szybkiej dostawie urządzeń z firmy Russell Finex (w czasie krótszym niż jeden miesiąc od pierwszego kontaktu) byliśmy w stanie natychmiast uruchomić produkcję. Dzięki temu mogliśmy w pełni wywiązać się z naszych zobowiązań wobec klienta i uniknąć dodatkowych kosztów związanych z opóźnienienim realizacji projektu."

Quintin Richard, Agrilectric

Agrilectric

"W trakcie rozwoju naszej firmy przesiewacze Russell Finex Screeners okazały się bardzo pomocne w zapewnieniu wysokiej jakości i optymalizacji naszej produkcji. Stanowiły one integralną część rozwoju naszej firmy, bowiem jako producent leków OTC stale podnosiliśmy poprzeczkę wymagań dla produkcji suplementów diety do standardów stosowanych w przemyśle farmaceutycznym."

Dave Hoffman, Enzymatic Therapy

Enzymatic Therapy

"Dzięki nowym urządzeniom firmy Russell mamy pewność, że produkty, które oferujemy, spełniają najwyższe standardy."

Peter Van Ingelghem, Godiva

Godiva

"Motto naszej misji „Customer Trust, a Russell Must” (Zaufanie Klienta, obowiązek Russell) jasnym blaskiem przyświeca naszej firmie. Corocznie aktualizujemy nasze cele i stale utrzymujemy czołową pozycję na świecie w dziedzinie rozwoju techniki"

Ray Singh, Russell Finex

MASTER-Russell-LOGO

"Dzięki systemowi Vibrasonic mogliśmy we współpracy z naszymi odbiorcami z przemysłu farmaceutycznego i medycznego spełnić wymagania w zakresie określonego rozkładu wielkości cząstek ziarna (dotyczy również materiału drobnoziarnistego). Użytkownik powinien rozważyć zastosowanie takiego systemu dla każdego procesu, który  wymaga precyzyjnego, skutecznego przesiewania na sitach o wielkości oczek poniżej 150 µm lub powyżej 100 mesh."

Dr. Colin McCracken, Reading Alloys

Reading Alloys

"Pierwsze urządzenie było tak dobre, że naturalnie wróciłem do Russell Finex, żeby kupić drugie"

Carl Scheib, The Cookie Man

Cookie Man

"Dzięki sitom serii Russell Compact mogliśmy do maksimum zwiększyć wydajność produkcyjną, utrzymując jednocześnie niezmiennie wysoki poziom jakości. Sita Russell Compact to urządzenia wytrzymałe, odporne na uszkodzenia, dobrze wykonane i zaprojektowane w taki sposób, aby ich demontaż do czyszczenia i obsługa były łatwe i proste."

David Caddell, Centura Foods

Premier_Foods

"Gdy pięć oryginalnych separatorów zastąpiliśmy nowymi maszynami firmy Russell Finex, wydajność naszej produkcji wzrosła o blisko 50%."

Tom Oldaker, Zemex

Zemex

"Dzięki zastosowaniu separatorów Russell Liquid Solid Separator znacznie obniżyliśmy koszty utylizacji ścieków i wydłużyliśmy czas sprawności linii produkcyjnych, dzięki temu utrzymaliśmy pozycję czołowego brytyjskiego producenta herbat specjalnych i bezkofeinowych."

Malcolm Eade, Finlay’s

Finlays

"Niewątpliwie zakup filtra Eco zawrócił się szybko dzięki jego zdolności do eliminacji odpadów i dużej produktywności. Jeszcze większe korzyści uzyskaliśmy w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy."

Rob Lonergan, Neville Chemical Company

Neville Chemical

"Dzięki szybkiej dostawie sit nasze urządzenia były gotowe do pracy w czasie krótszym niż cztery tygodnie po naszym pierwszym kontakcie z Russell Finex. Dzięki temu byliśmy w stanie wywiązać się z naszych zobowiązań wobec klienta i uniknąć dodatkowych kosztów związanych z ewentualnym opóźnieniem realizacji projektu."

Quintin Richard, Agrilectric

Agrilectric

Skontaktuj się z nami