Serwis naprawczy na zamówienie dla 40-letniego sita

Kompleksowa naprawa serwisowa przemysłowego przesiewacza wibracyjnego dla klienta zajmującego się importem składników i przypraw

Ponieważ maszyny są wykorzystywane w fabrykach do różnych codziennych zadań, ich serwisowanie i naprawa jest kluczowym elementem, który pozwala pracować z maksymalną wydajnością. Russell Finex słynie ze swojego długiego i ugruntowanego doświadczenia w branży produkcyjnej, które znajduje odzwierciedlenie w zaufanych relacjach z wieloma różnymi klientami na przestrzeni lat.

Kierując się mottem „Zaufanie klientów podstawą firmy Russell”, które podkreśla oddanie i zaangażowanie firmy w obsługę klienta, Russell oferuje wsparcie nie tylko w punkcie sprzedaży, ale także na rynku posprzedażowym. Dzięki wyspecjalizowanemu zespołowi wsparcia posprzedażowego Aftermarket, Russell Finex oferuje szereg różnych usług – od montażu części zamiennych, wystawiania umów serwisowych i odnawiania starszych maszyn.

Wyjątkowe wymagania dotyczące usług

Renomowana firma Cotswold Health Products, jeden z największych importerów składników i przypraw w Wielkiej Brytanii, potrzebowała naprawy i regeneracji starego modelu „1557”, używanego do przesiewania i usuwania nadwymiarowych cząstek, aby upłynnić działanie produkcji i zagwarantować odpowiednią jakość przesiewanych produktów.

Wyjątkowość tej usługi podkreśla fakt, że ta maszyna była instalowana i działała od lat 70. ubiegłego wieku: znakomity pokaz długowieczności i trwałości maszyn Russell Finex. Biorąc pod uwagę wiek urządzenia, dedykowany inżynier serwisu posprzedażowego, który nadzorował tę naprawę, musiał ręcznie wykonać niektóre części, aby pasowały do 40-letnich imperialnych specyfikacji pomiarowych. Model „1557” można było wówczas łatwo naprawić za pomocą nowo wyprodukowanych części, zaprojektowanych i zamontowanych na miejscu u klienta.

Wsparcie oparte na doświadczeniu, któremu możesz zaufać

Grace Howell, Business Manager w firmie Cotswold Health Products, powiedziała: „Byliśmy bardzo zadowoleni z szybkiej i wydajnej usługi serwisanta firmy Russell Finex w celu naprawy naszej maszyny. Fakt, że zaprojektowali elementy specjalnie do naprawy bardzo starej maszyny, pokazał nam, że są bardziej niż chętni do pójścia o krok dalej, jeśli chodzi o pomoc swoim klientom ”.

Świadczy to nie tylko o stabilności i niezawodności sprzętu Russell Finex, ale także o zaangażowaniu zespołu obsługi klienta i zespołu posprzedażowego Russell w zapewnianie klientom opieki na najwyższym poziomie. Wraz z wprowadzeniem i dystrybucją nowych maszyn, sito Finex 22 ”można określić jako następcę modelu 1557, obecnie znanego jako osławione sito „Dalek”- wyjątkowy przesiewacz wibracyjny, idealny do przesiewania proszków i lepkich cieczy.

Dzięki 85-letniemu doświadczeniu w branży produkcyjnej, Russell Finex jest globalną firmą oferującą szeroką gamę przemysłowych urządzeń do przesiewania i filtrowania, dostosowanych do różnych potrzeb w zakresie separacji. Firma zapewnia również szeroką gamę usług posprzedażowych, takich jak umowy serwisowe dotyczące istniejących maszyn, ponowne napinanie siatki, modernizacje sit i filtrów. Skontaktuj się z nami już dziś, aby omówić potrzeby Twojej firmy i dowiedzieć się więcej.