Modernizacje Screen Changer ™ i Superclamp ™

Russell Finex poprawia użyteczność operacyjną Russell Screen Changer™ i Russell Superclamp ™

Posiadając ponad 85 lat doświadczenia w dostarczaniu wysokiej jakości innowacyjnych maszyn dla wielu różnych branż, firma Russell Finex nieustannie poszukuje sposobów ulepszania swojego sprzętu. Jako światowi liderzy w produkcji urządzeń do produkcji przemysłowej, stawiamy nacisk na to, aby móc stale spełniać wymagania współczesnego przemysłu przetwórczego i przewidywać potrzeby klientów.

Po wprowadzeniu nowych produktów na rynek przeprowadzana jest ocena z udziałem szeregu klientów w celu uzyskania informacji zwrotnej na temat działania sprzętu, oraz aby określić, czy można zidentyfikować i wprowadzić jakiekolwiek ulepszenia. Dwa niedawne przykłady podobnych modernizacji to Russell Superclamp ™ i Russell Screen Changer ™. W rezultacie tych kontroli, każdy produkt został udoskonalony, aby zapewnić większe korzyści dla operatora, poprawić łatwość obsługi i zmniejszyć zasięg prac konserwacyjnych sprzętu przesiewającego, w który wyposażone są te systemy

Modernizacja zacisku Russell Superclamp™

Najnowsza wersja Russell Superclamp™, ulepszona pod kątem eliminacji kurzu i użyteczności operatora, została zaprojektowana zgodnie ze stale napływającymi opiniami klientów.

Nowy zacisk jest łatwiejszy w użyciu, ponieważ do zamknięcia mechanizmu wymagana jest mniejsza siła. Zapewnia to nie tylko łatwiejszą obsługę dla operatorów, ale także ułatwia regulację konfiguracji. Pozwala to operatorowi na łatwe sprawdzenie systemu mocowania, przy jednoczesnym zachowaniu prawidłowej siły wymaganej do zaciśnięcia maszyny, zapewniając hermetyczność produktu i zapobiegając ryzyku zanieczyszczenia.

Wprowadzono również innowacyjny układ uszczelniający, aby zoptymalizować zapobieganie wnikaniu pyłu lub wody do mechanizmów wewnętrznych, co dodatkowo zmniejszy ryzyko zanieczyszczenia produktu i poprawi jego jakość.

Co ważne, te ulepszenia Russell Superclamp™ są kompatybilne ze starszymi wersjami urządzenia, a także mogą być łatwo zainstalowane w każdej kompaktowej maszynie. Nie tylko poprawia to obsługę operatora, ale także zapewnia spokój klientom, umożliwiając ich instalację w taki sam sposób, jak poprzednie modele Russell Superclamp™.

Modernizacje Screen Changer™ i Superclamp™

Ergonomiczne ulepszenia dla Russell Screen Changer ™

Oprócz nowszego modelu wydanego w 2017 roku, wielokrotnie nagradzany Russell Screen Changer ™ zapewnia bezproblemową kontrolę i wymianę ekranów siatkowych w okrągłych separatorach.

Ten system podnoszenia pokładu ekranu został również ulepszony pod względem ergonomicznym w celu poprawy użyteczności i bezpieczeństwa operatora, umożliwiając mu wygodniejszy dostęp do ekranu.

Modernizacja ta nie tylko poprawiła użyteczność urządzenia, ale także usprawniła obsługę ręczną. Russell Screen Changer™ jest teraz łatwiejszy w montażu i demontażu, dopracowany i dostosowany na podstawie opinii klientów, co pozwala na znacznie łatwiejszy demontaż z separatorów wibracyjnych.

Jako światowy lider w dziedzinie urządzeń do przesiewania i separacji, Russell Finex wyznaje filozofię „Zaufanie klientów podstawą firmy” dla każdych przedsięwzięć związanych z produkcją przemysłową. Od ponad 85 lat firma Russell Finex ściśle współpracuje ze swoimi klientami w celu identyfikacji i rozwiązywaniu problemów związanych z przetwarzaniem, aby zapewnić spełnienie ich potrzeb.

Skontaktuj się z Russell Finex już dziś, aby zobaczyć, jak te urządzenia mogą usprawnić Twoją linię produkcyjną.