Zwycięzcy nagrody CEO Today 2022

Dyrektor Zarządzający, Ray Singh wybrany do nagrody CEO Today Europe Awards

CEO Today Europe Awards wyróżnia najlepszych prezesów, przedsiębiorców i liderów biznesu, którzy wznieśli swoje firmy na nowe wyżyny w ciągu ostatnich 12 miesięcy. CEO Today opublikował niedawno swoją 2022 edycję, ogłaszając Dyrektora Zarządzającego Russell Finex, Raya Singh, jako zwycięzcę.

Założona w 1934 roku firma Russell Finex, dzięki swojej długowieczności i cenionej reputacji, stała się jednym z trzech największych światowych producentów sprzętu do przesiewania i filtrowania. Z siedzibą główną w Wielkiej Brytanii i filiami w Belgii, Indiach, Chinach i USA mamy silną strukturę międzynarodową, eksportując do ponad 140 krajów.

Ray dołączył do firmy po ponad 40 latach pracy na stanowisku handlowym, awansując na stanowisko dyrektora zarządzającego w 2011 roku. Od tego czasu obroty firmy wzrosły prawie trzykrotnie, a zyski sześciokrotnie. Był mocno zaangażowany w rozwój nowych produktów i rozszerzanie zasięgu Grupy, a także nadzorował otwarcie nowych oddziałów w Indiach i Chinach.

Zapytany o to, co sądzi o zdobyciu nagrody, Ray miał do powiedzenia: “Ta nagroda jest fantastycznym osiągnięciem zarówno dla mnie, jak i dla firmy. Nie byłoby to możliwe bez ciągłych wysiłków i poświęcenia wszystkich pracowników Russell Finex na całym świecie. Naszym celem jest dalsze wspieranie naszych klientów na całym świecie w nadchodzących latach. Ta firma istnieje już od 85 lat. Chcę, aby istniała przez kolejne 85 lat”.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i finalistom konkursu CEO Europe Today Awards i dziękujemy Rayowi za jego ciągłe poświęcenie w prowadzeniu firmy do sukcesu.