Części zamienne i usługi

Pełny serwis posprzedażowy I pomoc techniczna

Full range of spares for sieves and filtersMotto misji firmy Russell Finex “Zaufanie klienta to obowiązek Russell” podkreśla nasze pełne zaangażowanie w świadczeniu usług na rzecz klienta. Wierzymy, że nasze starania, w tym również w zakresie obsługi posprzedażnej, zapewnią pełną satysfakcję naszych klientów.

Rozumiemy doskonale, jak ważne jest utrzymanie ciągłości pracy linii produkcyjnych w zakładzie klienta. Dlatego też zainwestowaliśmy w budowę magazynów części zamiennych i możemy zagwarantować ciągłą ich dostępność. Nasi oficjalni dystrybutorzy na całym świecie również utrzymują odpowiedni stan magazynowy najczęściej pożądanych części zamiennych. Tak więc bez względu na to, gdzie mieści się Twoja firma – możesz zawsze liczyć na szybką dostawę potrzebnych części.

Części, które oferujemy, są najwyższej jakości i możemy zagwarantować, że są w pełni funkcjonalne, trwałe i odporne na zużycie. Na żądanie dostarczamy certyfikaty zgodności. Ponadto na wszystkie nasze części zamienne, z wyjątkiem części normalnie zużywających się, udzielamy 12-miesięcznej gwarancji, obejmującej wady wykonawstwa i materiałów.

Modernizacja przesiewaczy

Produkcja Sit

meshingProdukcja sit

Wysokiej jakości sita oparte na najnowocześniejszej technologii łączenia elementów, umożliwiających uzyskanie optymalnego naciągu sita, większą dokładność przesiewania, wyższą produktywność i wydłużoną żywotność sita.

Więcej informacji:

Czytaj więcej Kontakt
Systemy mocowania

superclampSystem mocowania Russell Superclamp

Pełna gama systemów mocowania: od systemów szybkozłącznych i samoregulujących po systemy mocujące do zastosowań specjalnych, odpowiednio do potrzeb klienta.

Więcej informacji:

Czytaj więcejKontakt
Separatory magnetyczne

magnetic-separatorEasy-Clean Magnetic Separator

Wysokiej jakości separatory magnetyczne klasy sanitarnej do kontroli zanieczyszczeń żelaznych.

Więcej informacji:

Czytaj więcejKontakt
Urządzenia transportu i kontroli uziarnienia produktów

gated-outlet-inflatedRussell Gated Outlet

Kontrola przepływu produktu wpadającego do sita lub po przejściu przez sito w celu uzyskania maksymalnej wydajności przesiewania i zminimalizowania strat produktu.

Więcej informacji:

Czytaj więcejKontakt
Rozruszniki silnikowe

vibrastopRussell Vibrastop

Rewolucyjne urządzenie Vibrastop jest rozrusznikiem do przesiewacza wibracyjnego i służy do eliminacji nadmiernych wibracji i hałasu podczas uruchamiania i wyłączania

Więcej informacji:

Czytaj więcejKontakt

Modernizacja filtrów

Automatyczna filtracja

new-fms-systemFilter Management System

Eliminacja nakładu pracy na czynności obsługowe i zmniejszenie strat produktu dzięki Russell Filter Management System.

Więcej informacji:

Czytaj więcejKontakt
Wsporniki pokryw filtrów

end-cap-supportWsporniki pokryw filtrów

Wsparcie pracowników obsługi podczas bezpiecznego montażu i demontażu filtrów w czasie czyszczenia i konserwacji.

Więcej informacji::
Czytaj więcejKontakt