Filtrowanie czekolady ciekłej

Filtr samoczyszczący Russell Eco Filter® poprawia jakość czekolady pierwotnej i odzyskanej w procesie produkcyjnym.

Na filmie zaprezentowano usuwanie zanieczyszczeń ponadwymiarowych z produkowanej i odzyskiwanej czekolady za pomocą urządzenia filtr samoczyszczący Russell Eco Filter®. Jest to idealne rozwiązanie do wysokowydajnej filtracji płynów. Dzięki całkowicie zamkniętej konstrukcji zapewnione jest pełne wyeliminowanie z produktu wszelkich zanieczyszczeń o średnicy do 10 mikronów. Filtr samoczyszczący Russell Eco Filter® wyposażony jest w element filtracyjny wielokrotnego użytku, dzięki czemu użytkownik nie ponosi kosztu wymiany worków ani wkładów filtracyjnych. Oznacza to mniejszą ilość odpadów w porównaniu z filtrami konwencjonalnymi. Ponadto element filtracyjny jest czyszczony w sposób ciągły, dzięki czemu wzrasta wydajność produkcji. Urządzenie jest łatwe do czyszczenia i nie są do tego potrzebne żadne narzędzia specjalne, co skraca czas przestojów.

Russell zachęca klientów do wypróbowania oferowanych urządzeń w naszych ośrodkach testowo-badawczych z użyciem swoich produktów przed podjęciem decyzji o zakupie. Dzięki temu klienci zyskują pewność, że wybrany sprzęt będzie odpowiadać ich potrzebom.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie Russell Eco Filter®, zapraszamy do kontaktu.

Zalecane produkty

filtry samoczyszczące

Automatyczny Filtr Samoczyszczący

Filtr samoczyszczący skutecznie usuwa wszelkie zanieczyszczenia nadwymiarowe z substancji płynnych. Wyjątkowa konstrukcja filtra z funkcją samooczyszczania pozwala uniknąć przestojów związanych z wymianą wkładów filtracyjnych, co znacznie zwiększa efektywność produkcji.