SYSTEM DOBORU URZĄDZEŃ

Znajdź odpowiedni sprzęt dla Ciebie SYSTEM DOBORU URZĄDZEŃ
Nastawić
  • Global sieving & filtration specialists


GAŁĘZIE PRZEMYSŁU

 

Firma Russell Finex jest dumna z tego, że jej urządzenia pracują w niemal wszystkich gałęziach przemysłu na całym świecie i że powyższe produkty cechuje wysoka jakość a uzyskany w procesie produkt jest w pełni zgodny z wymaganiami użytkownika. Podkreślamy, że w obecnym czasie przesiewanie i filtracja stanowią istotną część niemal każdego procesu produkcyjnego, którego efektem końcowym jest finalny produkt.

Russell Finex oferuje najbogatszy na rynku asortyment urządzeń do przesiewania i filtracji i dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy jest w stanie perfekcyjnie dobrać właściwe urządzenie dla danej aplikacji. Jeśli potrzebujesz przesiać składniki produktu lub usunąć z produktu cząstki nadwymiarowe –my wiemy jak to zrobić, albo w ścisłej współpracy z klientem potrafimy znaleźć odpowiednie rozwiązanie, które spełni jego wymagania.

Aby dokładniej zapoznać się z obsługiwanymi przez nas kluczowymi obszarami technologicznymi, wybierz interesujące Cię gałęzie przemysłu lub zapoznaj się z naszym asortymentem urządzeń do przesiewania i filtracji.

separation-equipment-for-food-and-beverage

Sprzęt do przesiewania żywności i filtracji napojów

Wysokowydajne przesiewacze, separatory i samoczyszczące filtry cieczy zgodne ze standardami HACCP, HAZOP, FDA, USDA i innymi wymogami prawnymi.

separation-equipment-for-pharmaceuticals

Przesiewacze do produktów farmaceutycznych

Łatwe do czyszczenia urządzenia sanitarne wykonane z najwyższej jakości materiałów, dostarczane z kompleksową dokumentacją skracającą czas walidacji.

Wysokowydajne sita i filtry dla przemysłu chemicznego

Rozwiązania w zakresie przesiewania dla chemikaliów

Urządzenia separacyjne umożliwiające zachowanie jakości produktu, uzyskanie uziarnienia i ochrony urządzeń w kolejnych sekcjach instalacji technologicznej.

Urządzenia do separacji dla przemysłu produkcji powłok

Urządzenia do separacji dla przemysłu produkcji powłok

Wyższa jakość i lepsze wykończenie powłok dzięki asortymentowi przesiewaczy, separatorów i układów filtracji spełniających wymagania klienta.

Rozwiązania w zakresie przesiewania dla zastosowań ceramicznych

Rozwiązania w zakresie przesiewania dla zastosowań ceramicznych

Możliwość uzyskania optymalnego uziarnienia przy utrzymaniu natężenia przepływu dzięki bogatej ofercie wysokowydajnych przesiewaczy, separatorów i samoczyszczących filtrów cieczy.

Wysokowydajne urządzenia separujące, sita wibracyjne i filtry samoczyszczące do przesiewania proszków metalowych w celu poprawy jakości produktu

Maszyny przesiewające dla przemysłu proszków metalowych

Możliwość uzyskania dokładnego uziarnienia i lepszej jakości produktu przy zastosowaniu wysokowydajnych przesiewaczy wibracyjnych, separatorów i układów ultradźwiękowych.

Przemysłowe urządzenia separacyjne do przetwarzania wody

Przemysłowe urządzenia separacyjne do przetwarzania wody

Wysokowydajne urządzenia separacyjne, które umożliwiają wydajny odzysk wody, zapewniając znaczące oszczędności i mniejsze zużycie wody.

recycling-industry

Rozwiązania w zakresie segregacji odpadów z recyklingu

Od recyklingu tworzyw sztucznych po odzysk olejów opałowych – możliwość wyboru spośród asortymentu separatorów idealnie odpowiadających konkretnemu zastosowaniu.