SYSTEM DOBORU URZĄDZEŃ

Znajdź odpowiedni sprzęt dla Ciebie SYSTEM DOBORU URZĄDZEŃ
Nastawić
  • Global sieving & filtration specialists


GAŁĘZIE PRZEMYSŁU

 

Firma Russell Finex jest dumna z tego, że jej urządzenia pracują w niemal wszystkich gałęziach przemysłu na całym świecie i że powyższe produkty cechuje wysoka jakość a uzyskany w procesie produkt jest w pełni zgodny z wymaganiami użytkownika. Podkreślamy, że w obecnym czasie przesiewanie i filtracja stanowią istotną część niemal każdego procesu produkcyjnego, którego efektem końcowym jest finalny produkt.

Russell Finex oferuje najbogatszy na rynku asortyment urządzeń do przesiewania i filtracji i dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy jest w stanie perfekcyjnie dobrać właściwe urządzenie dla danej aplikacji. Jeśli potrzebujesz przesiać składniki produktu lub usunąć z produktu cząstki nadwymiarowe –my wiemy jak to zrobić, albo w ścisłej współpracy z klientem potrafimy znaleźć odpowiednie rozwiązanie, które spełni jego wymagania.

Aby dokładniej zapoznać się z obsługiwanymi przez nas kluczowymi obszarami technologicznymi, wybierz interesujące Cię gałęzie przemysłu lub zapoznaj się z naszym asortymentem urządzeń do przesiewania i filtracji.

separation-equipment-for-food-and-beverage

Przemysł spożywczy

Wysokowydajne przesiewacze, separatory i samoczyszczące filtry cieczy zgodne ze standardami HACCP, HAZOP, FDA, USDA i innymi wymogami prawnymi.

separation-equipment-for-pharmaceuticals

Farmaceutyki

Łatwe do czyszczenia urządzenia sanitarne wykonane z najwyższej jakości materiałów, dostarczane z kompleksową dokumentacją skracającą czas walidacji.

chemicals-industry

Przemysł chemiczny

Urządzenia separacyjne umożliwiające zachowanie jakości produktu, uzyskanie uziarnienia i ochrony urządzeń w kolejnych sekcjach instalacji technologicznej.

coatings-industry

Powłoki

Wyższa jakość i lepsze wykończenie powłok dzięki asortymentowi przesiewaczy, separatorów i układów filtracji spełniających wymagania klienta.

ceramics-industry

Wyroby ceramiczne

Możliwość uzyskania optymalnego uziarnienia przy utrzymaniu natężenia przepływu dzięki bogatej ofercie wysokowydajnych przesiewaczy, separatorów i samoczyszczących filtrów cieczy.

metal-powders-industry

Proszki metali

Możliwość uzyskania dokładnego uziarnienia i lepszej jakości produktu przy zastosowaniu wysokowydajnych przesiewaczy wibracyjnych, separatorów i układów ultradźwiękowych.

Water-Processing1

Uzdatnianie wody

Wysokowydajne urządzenia separacyjne, które umożliwiają wydajny odzysk wody, zapewniając znaczące oszczędności i mniejsze zużycie wody.

recycling-industry

Recykling

Od recyklingu tworzyw sztucznych po odzysk olejów opałowych – możliwość wyboru spośród asortymentu separatorów idealnie odpowiadających konkretnemu zastosowaniu.