SYSTEM DOBORU URZĄDZEŃ

Znajdź odpowiedni sprzęt dla Ciebie SYSTEM DOBORU URZĄDZEŃ
Nastawić
  • Global sieving & filtration specialists


Potrzebujesz pomocy?

Kontakt

Maszyny Przesiewowe i Urządzenia Filtracyjne

 

Russell Finex produkuje największy w branży asortyment sit wibracyjnych, separatorów i automatycznych przesiewaczy samoczyszczących. Poniżej znajdą Państwo ogólny zbiór informacji o szerokim asortymencie urządzeń separacyjnych, w tym przesiewaczy, ultradźwiękowych systemów oczyszczania sit i filtrów przemysłowych. Więcej informacji o poszczególnych modelach maszyn uzyskasz po wybraniu jednej z sześciu kategorii produktów.

Jeżeli nie możesz znaleźć urządzeń separacyjnych lub filtracyjnych, które najlepiej odpowiadają indywidualnym wymaganiom, prosimy o kontakt i wskazanie Twoich potrzeb. Skontaktujemy się z Tobą, by przekazać informacje jak możemy pomóc.

Przesiewacze Wibracyjne, przemysłowy przesiewacz, przesiewacze wibracyjne okrągłe

Przesiewacze Wibracyjne

Przesiewacze kontrolne zwane również sitami bezpieczeństwa służą do oddzielania i usuwania zanieczyszczeń oraz nadziarna z produktu stałego (proszku lub granulatu). Przesiewacze kontrolne gwarantują najwyższą jakość przesianego produktu.

Sita Wibracyjne

Sita Wibracyjne

Przemysłowe przesiewcze klasyfikacyjne służą do podziału produktu na poszczególne frakcje różniące się wielkością ziarna (maksymalnie do 5 frakcji). Proces klasyfikacji przyczynia się do podniesienia jakości i zwiększenia rentowności produkcji.

separator cieczy

Separatory Ciało Stałe

Separator Russell Finex to wysokowydajny filtr przemysłowy służący do oddzielania ciał stałych od cieczy. Jest on znakomitym uzupełnieniem dla urządzeń tradycyjnych dostępnych na rynku. Separator Russell Finex może być stosowany do odzysku substancji płynnych.

Stacja przesiewająca AM

Russell AMPro® Sieve Station

Russell AMPro Sieve Station™ to wysokowydajna stacja przesiewająca, gwarantująca wysokiej jakości przesiewanie proszku dla przemysłu produkcji proszków do drukarek 3D.

Oczyszczanie Ultradźwiękowe

Ultradźwiękowe Przesiewanie

Systemy czyszczenia ekranu zapobiegają zapychaniu sita, co ułatwia przesiewanie trudnych materiałów. Ultradźwiękowe przesiewanie pozwala na użycie sit z drobniejszymi oczkami, które zwiekszają produktywność przesiewania i zmniejszają prawdopodbieństwo pękniecia siatek.

filtry samoczyszczące

Automatyczny Filtr Samoczyszczący

Filtr samoczyszczący skutecznie usuwa wszelkie zanieczyszczenia nadwymiarowe z substancji płynnych. Wyjątkowa konstrukcja filtra z funkcją samooczyszczania pozwala uniknąć przestojów związanych z wymianą wkładów filtracyjnych, co znacznie zwiększa efektywność produkcji.