AM Rozwiązania w zakresie obsługi proszków

Ta paleta rozwiązań do obróbki proszków przeznaczona jest do odzyskiwania, ponownego użycia i recyklingu proszków w przemyśle produkcji 3D (additive manufacturing powders) oraz gwarantuje, że ​​proszek kwalifikuje się do szybkiego i bezpiecznego użycia. Russell Finex  współpracuje z branżą od samego początku jej istnienia, aby zagwarantować, że gama produktów Russell AMPro® Sieve Station spełni obecne jak i przyszłe potrzeby Twojej firmy.

Wszystkie jednostki są zaprojektowane tak, aby zapewnić kontrolowany i powtarzalny przebieg procesu, promować optymalną wydajność przesiewania i minimalne zaangażowanie operatora, co pozwala operatorom skupić się na zadaniach o większej wartości dodanej. Od małych, wymagających niewielkich nakładów pracy partii proszków do pełnej skali produkcyjnej – urządzenia Russell Finex  to wielozadaniowy asortyment, który można wykorzystać w gamie zastosowań związanych z przetwarzaniem proszku na każdym etapie przemysłu produkcji 3D.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty maszyn do przemysłowej produkcji przyrostowej oraz tego, jak możemy najlepiej spełnić Twoje wymagania.

AM rozwiązania w zakresie obsługi proszków

Stacja przesiewająca AMRussell AMPro Sieve Station™

Russell AMPro Sieve Station™ to wysokowydajna stacja przesiewająca, gwarantująca wysokiej jakości przesiewanie proszku dla przemysłu produkcji proszków do drukarek 3D.

Więcej informacji:

KontaktDowiedz się więcej
Stacja odzyskiwania proszku w produkcji przyrostowej

Stacja odzyskiwania proszku w produkcji przyrostowejAMPro® Lite

Russell AMPro® Lite to idealna stacja sitowa dla początkujących użytkowników lub dla przedsiębiorstw, które stosują pojemniki lub butelki na proszek.

Więcej informacji:

KontaktDowiedz się więcej
Przesiewanie kontrolne o dużej wydajności

Odzyskiwanie małych partii proszku dla przemysłu produkcji przyrostowejAMPro® Lab

Niewibracyjna jednostka sitowa wykorzystująca Russell Vibrasonic® Deblinding System do odzyskiwania małych partii proszku. Russell AMPro® Lab pracuje w 3 trybach regulacji, aby zapewnić optymalne przesiewanie dowolnego proszku.

Więcej informacji:

KontaktDowiedz się więcej
Odzyskiwanie proszków drukarskich EBM

Odzyskiwanie proszków drukarskich EBM - produkcja przyrostowaAMPro® 400S EBM

Topienie wiązką elektronów jest metodą wytwarzania przyrostowego, w której proszki metali są topione warstwa po warstwie – lub przez skoncentrowaną wiązkę elektronów – w celu zbudowania komponentu.

Więcej informacji:

KontaktDowiedz się więcej
Sprzęt do usuwania i przechowywania proszku do produkcji przyrostowej

Sprzęt do usuwania i przechowywania proszku do produkcji przyrostowejRussell AMPro® Bulk Storage Tank

Sprzęt do przetwarzania proszku AM zaprojektowany specjalnie dla produkcji przyrostowej, eliminacji i przechowywania proszku.

Więcej informacji:

KontaktDowiedz się więcej

Jeśli nie znaleźliście Państwo separatora, który spełnia Państwa wymagania, prosimy o kontakt z nami i przedstawienie specyficznych wymagań dla urządzenia a wówczas odpowiemy, w jaki sposób możemy rozwiązać dany problem technologiczny.