Sita Wibracyjne

Wysokowydajne sita Finex Separator™ do sortowania i klasyfikacji cieczy oraz proszków

Sita serii Finex Separator™ firmy Russell zaprojektowano w taki sposób, aby spełniały najbardziej rygorystyczne wymagania odbiorcy dla danej aplikacji. Niezależnie od tego, czy stosują Państwo sita klasyfikacyjne wyłącznie do usunięcia frakcji pylistej/nadwymiarowej czy też do bardzo dokładnego rozdzielenia materiału na poszczególne frakcje – mamy dla Was perfekcyjne rozwiązanie. W naszych urządzeniach stosujemy wyłącznie siatki najwyższej jakości, gwarantujące wzrost efektywności przesiewania i charakteryzujące się podwyższoną trwałością.

Finex Separator™

Separatory serii Finex Separator™ skutecznie klasyfikują i rozdzielają materiały nawet na czterech pokładach sitowych. Te innowacyjne separatory wibracyjne zaprojektowano do dokładnego klasyfikowania lub rozdzielania materiałów suchych i mokrych nawet na pięć frakcji w jednej operacji. Wykorzystano w nich najnowsze zdobycze technologii separacji, dzięki czemu są dokładniejsze, wydajniejsze i cichsze od tradycyjnych separatorów z zawieszeniem sprężynowym, a ponadto łatwo poddają się modyfikacjom i modernizacjom.

 

Oferujemy również:

Wydajna separacja - niskie koszty

Vibratory separator for grading, scalping, sizing and product recovery

Russell Eco Separator®

Wszechstronny separator, który oferuje wydajne rozwiązanie do usuwania cząstek stałych i odzysku produktu. Dzięki zastosowaniu konwencjonalnego systemu zawieszenia sprężynowego separatory są dostępne w średnicach od 600 mm do 2 m.

Więcej informacji:

Kontakt
Wielozadaniowy przesiewacz mobilny do produktów płynnych i sypkich

Versatile powerful vibrating screen machine

Finex 22™ Sieve

Separator wibracyjny o średnicy 600 mm do przesiewania kontrolnego oraz dokładnej klasyfikacji produktów proszkowych i granulatów. Na potrzeby przesiewania trudnych technologicznie proszków i produktów mokrych o dużej lepkości, oferujemy również modele o dużej prędkości.

Więcej informacji:

Kontakt

Typowe zastosowania separatorów Finex Separator™

Materiał

Wielkość oczek

Kapacitet

Model

µm

Approx mesh count

kg/hr

lbs/hr

Proszki żelazaa

200

88

4000

8800

48”

Proszki lutów miękkich

42

325

1200

2650

48”

Toner w proszku

42

325

100

220

30”

Laktoza

200

88

2500

5500

60”

Farba proszkowa

140

120

600

1300

40”

Jeśli nie znaleźliście Państwo sita klasyfikacyjnego lub sita wibracyjne, które spełnia Państwa wymagania, prosimy o kontakt z nami i przedstawienie specyficznych wymagań dla urządzenia a wówczas odpowiemy, w jaki sposób możemy rozwiązać dany problem technologiczny.

"Zastąpienie pięciu oryginalnych separatorów urządzeniami Russell Finex umożliwiło zwiększenie wydajności produkcji o niemal 50%."

Zemex
Tom Oldaker, Plant manager Attapulgus site