Zintegrowane systemy sterowania

Integracja najnowszej technologii z urządzeniami do separacji zapewnia znaczne korzyści operacyjne

Od ponad 85 lat Russell Finex dostarcza rozwiązania do przesiewania i filtracji dla wielu różnych branż i zyskał ogólnoświatową renomę dzięki swoim wysokiej jakości, innowacyjnym urządzeniom do separacji. Korzystając z najnowszych dostępnych technologii, Russell Finex opracował w ciągu ostatnich kilku lat wiele urządzeń komplementarnych, zapewniających lepszą kontrolę i wydajność sit wibracyjnych – w tym wielokrotnie nagradzanemu, samoczyszczącemu filtrowi Self-Cleaning Russell Eco Filter®, stosowanemu do kontroli płynnych produktów.

W rezultacie, Russell Finex niedawno rozszerzył dział elektroniki i systemów sterowania i już teraz jest w stanie dostarczać zintegrowane systemy sterowania, aby zapewnić swoim klientom pełny zakres osprzętu do przesiewania i filtracji. Oznacza to, że otrzymasz teraz całkowitą wymaganą funkcjonalność i kontrolę, bez zbędnych komplikacji i problemów, z którymi często borykają się użytkownicy wielu jednostek sterujących.

 

Zintegrowane systemy kontroli automatycznych filtrów i urządzeń przesiewających

 

Wszystko w jednym miejscu

Zintegrowane systemy sterowania pozwalają operatorom kontrolować różne aspekty urządzeń do separacji z jednego dogodnego miejsca, a tym samym zmniejszają złożoność procesu i zaangażowanie operatora podczas przesiewania i filtracji. Włączenie zintegrowanego systemu sterowania nie tylko zwiększa wydajność separacji, ale także zmniejsza koszty pracy związane z obsługą i konserwacją sprzętu. Ponadto, większość systemów wykorzystuje najnowszą technologię PLC, umożliwiającą łatwą integrację z istniejącymi systemami sterowania.  Systemy sterowania można z łatwością dopasować tak, aby spełniały dokładnie Twoje wymagania, zapewniając kontrolę i pewność uzyskania pełnego potencjału procesu przesiewania.

 

Poniżej znajdują się niektóre kluczowe systemy sterowania, oferowane przez  Russell Finex:

Vibrasonic® Deblinding System – eliminuje blokady i zatory siatki, umożliwiając dokładną separację rzędu 20µm

Gated Outlet™ – kontroluje przepływ produktu z ponadgabarytowych otworów wylotowych, poprawiając produktywność poprzez zapewnienie skutecznego przesiewania

Vibrastop™ – wykorzystuje najnowszą technologię starterów w celu eliminacji nadmiernych wibracji podczas uruchamiania i wyłączania.

Filter Management System™ – automatyczny system filtracji, który stale monitoruje i kontroluje filtr cieczy i może być zainstalowany w dowolnym istniejącym systemie filtracyjnym. Oprócz kontroli działania filtra, urządzenie to może również oferować szereg dodatkowych funkcji, które pasują do większości instalacji, takich jak sterowanie pompą i wykrywanie nadciśnienia w przewodzie.

 

Naszą ofertę sit wibracyjnych i filtrów samoczyszczących można wyposażyć w zintegrowany system sterowania. Niezależnie od tego, czy kontrolują one odrzut ponadwymiarowych cżastek, czy eliminują nadmierne wibracje podczas wyłączania, zintegrowane systemy sterowania Russell Finex zapewnią optymalną wydajność urządzeń separujących.

Russell Finex oferuje szeroką gamę sit przemysłowych i filtrów, gwarantując rozwiązania optymalnie spełniające Twoje potrzeby. Zerknij także na sekcję części zamiennych i usług – pomoże Ci to odnaleźć najbardziej efektywną suplementację dla Twojego urządzenia. Możesz też skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji.