O Grupie Russell Finex

Firma Russell Finex, założona w 1934 roku, to 85 lat stałego wzrostu, dzięki któremu staliśmy się międzynarodową grupą zatrudniającą ponad 200 osób przy rocznym obrocie przekraczającym 25 milionów GBP (40 milionów USD).

Siedziba główna znajduje się w Wielkiej Brytanii. Posiadamy filie w Indiach, Chinach, Belgi i Stanach Zjednoczonych oraz rozległą sieć doświadczonych agentów i dystrybutorów na całym świecie. Russell Finex jest globalnym liderem w budowie i konstrukcji sit wibracyjnych, przesiewaczy, separatorów, filtrów technologicznych oraz systemów oczyszczania sit Vibrasonic. Maszyny Russell Finex są dostarczane do ponad 140 krajów i przeznaczone są do zastosowania w wielu gałęziach przemysłu przetwórczego na globalnym rynku.

Russell Finex szczyci się najszerszą ofertą asortymentu przesiewaczy i urządzeń filtracyjnych, a także rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów, opartych na innowacyjności i kompetencjach inżynieryjnych. Wyspecjalizowany zespół wykwalifikowanych specjalistów sprzedaży i pracowników obsługi klienta świadczy lokalne i techniczne wsparcie na najwyższym poziomie.

Skontaktuj się z nami już dzisiaj, aby porozmawiać z jednym z naszych doświadczonych specjalistów sprzedaży lub ekspertem ds. części zamiennych.