POLAGRA-TECH 2015

Firma Russel Finex zaprezentuje swoje produkty na Międzynarodowych Targach Technologii Spożywczych POLAGRA-TECH w Poznaniu w Polsce

Odwiedź firmę Russel Finex na stoisku 11 w pawilonie 4

Targi POLAGRA-TECH to jedne z najbardziej znanych międzynarodowych targów technologii spożywczych w Europie Wschodniej. Odbywają się w dniach 21-24 września w Poznaniu, w Polsce. Organizowane co roku targi POLAGRA-TECH są miejscem spotkania profesjonalistów z branży przetwórstwa spożywczego w celu przedyskutowania nowych rozwiązań technologicznych i trendów branżowych oraz podzielenia się wiedzą specjalistyczną. Co dwa lata na targach POLAGRA-TECH organizowany jest specjalny salon poświęcony przemysłowi przetwórstwa mięsnego i rybnego. W tym salonie odwiedzający mogą znaleźć maszyny, urządzenia, komponenty oraz usługi opracowane specjalnie dla tej branży.

Russell Finex prezentuje maszyny przemysłowe na wystawie Polagra-tech

Firma Russell Finex, światowy dostawca wysokiej jakości urządzeń przesiewających i filtrujących, ponownie zaprezentuje na targach POLAGRA-TECH przemysłowy filtr substancji płynnych oraz przesiewacz wibracyjny. Stawiając sobie za cel swojej codziennej działalności biznesowej tworzenie innowacyjnych rozwiązań, firma Russell Finex nieustannie ulepsza swoje produkty w celu zaspokojenia konkretnych wymagań klientów w dziedzinie separacji.

Zaprezentowany zostanie przemysłowy filtr substancji płynnych Russell Eco Filter® wyposażony w system zarządzania filtrami Filter Management System™. Filtr Russell Eco Filter® umożliwia filtrowanie płynnych produktów spożywczych o wysokiej lepkości, takich jak czekolada i miód, w celu usunięcia wszelkich zbyt dużych zanieczyszczeń aż do 10 µm i przygotowania produktu do następnego etapu produkcyjnego. W celu ułatwienia przeprowadzania procesu filtracji tego typu produktów filtr Russell Eco filter® umożliwia filtrację wysokotemperaturową, aby utrzymywać produkt w płynnej postaci. Dzięki niewielkim rozmiarom ten przemysłowy filtr substancji płynnych można z łatwością zamontować w istniejącym układzie rurociągów w obrębie linii produkcyjnej. Dzięki wyposażeniu w system zarządzania filtrami Filter Management System™ proces filtracji jest całkowicie zautomatyzowany i nie wymaga ingerencji ze strony operatora, gdyż umożliwia całkowitą kontrolę nad przedziałami czasu, po upływie których następuje usuwanie zbyt dużego lub niepełnowartościowego produktu. Obejrzyj wideo prezentujące filtrację płynnej czekolady i zobacz działanie tej funkcji.

Przesiewacze WibracyjnePrzesiewacz Russell Compact Sieve® jest przesiewaczem wibracyjnym, często wykorzystywanym w branży przetwórstwa spożywczego. Ten uniwersalny przesiewacz kontrolny umożliwia przesiewanie sproszkowanych i płynnych produktów spożywczych, oferując niezawodny sposób usuwania zbyt dużych zanieczyszczeń aż do 20 µm. Przesiewacz Russell Compact Sieve®, posiadający pełny certyfikat dopuszczenia do kontaktu z żywnością, jest instalowany przez licznych czołowych producentów żywności do przetwarzania produktów żywnościowych, takich jak mleko w proszku, mąka, cukier itp. Dowiedz się więcej o przesiewaniu mleka w proszku oraz o oferowanych przez firmę Russell Finex niestandardowych rozwiązaniach dostosowanych do potrzeb klientów.

Dzięki 80-letniemu doświadczeniu w budowie urządzeń przesiewających i filtrujących oferujemy swoim klientom dogłębną wiedzę i doświadczenie. Odwiedź firmę Russell Finex na stoisku 11 w pawilonie 4, aby spotkać się z zespołem specjalistów w zakresie przesiewania oraz filtracji i dowiedzieć się, w jaki sposób mogą oni sprostać Twoim konkretnym potrzebom dotyczącym separacji. Skontaktuj się z firmą Russell Finex w celu uzyskania dalszych informacji o oferowanych produktach i usługach.