Podsumowanie uczestnictwa w targach POLAGRA-TECH 2016

Firma Russell Finex zaprezentowała innowacyjną ofertę przesiewaczy i urządzeń filtracyjnych na międzynarodowych targach technologii spożywczych.

Tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Technologii Spożywczych POLAGRA-TECH, które odbyły się w Poznaniu, po raz kolejny okazała się dużym sukcesem. Impreza cieszy się ustaloną renomą w branży spożywczej jako ważne miejsce spotkań dla zwiedzających i wystawców działających m.in. w sektorze przetwórstwa żywności, piekarnictwa czy cukiernictwa. Jest to dla nich doskonała okazja do poznania najnowszych trendów i rozwiązań.

Na Stoisku 10 w Pawilonie 4 można było zapoznać się z funkcjonowaniem wysoko wydajnych przesiewaczy i urządzeń filtracyjnych produkcji Russell Finex, takich jak: przesiewacz Russell Compact Sieve®, filtr samoczyszczący Russell Eco Filter® oraz urządzenie Finex Separator™. Podczas bezpośredniej rozmowy z profesjonalistami zwiedzający mogli poznać zalety oferowanych technologii: poprawę wydajności i jakości produkcji przy jednoczesnym obniżeniu kosztów.

Wystawa stanowiła dla Russell Finex doskonałą okazję do nawiązania kontaktów z potencjalnymi klientami i wzmocnienia istniejących relacji. Na stoisku zaprezentowano wysokiej jakości urządzenia przeznaczone dla branży spożywczej:

Russell Compact Sieve® – przemysłowe sito wibracyjne służące do oddzielania zanieczyszczeń i ponadwymiarowych cząstek z wszelkich proszków i płynów.

Russell Eco Filter® – filtr samoczyszczący o całkowicie zamkniętej konstrukcji, idealny do usuwania ponadwymiarowych cząstek z produktów płynnych. Urządzenie pozwala wyeliminować część nakładów związanych z przestojami czy utylizacją, przyczyniając się tym samym do znacznego obniżenia kosztów produkcji.

Finex Separator™ – sito wibracyjne skutecznie usuwające ponadwymiarowe cząstki, dzięki czemu podniesiona zostaje jakość produktu. Zastosowanie urządzenia umożliwia podniesienie wydajności separacji dzięki wyższej przepustowości na jednostkę powierzchni sita. Pełny przepływ materiału przez wszystkie 4 pokłady sitowe skutkuje natomiast poprawą dokładności klasyfikacji.

Russell Finex będzie uczestniczyć w kolejnej edycji targów POLAGRA-TECH 2017 w Poznaniu w dniach 2-5 października. Dowiedz się więcej o przygotowanej przez Russell Finex ofercie przesiewaczy i urządzeń filtracyjnych dla przemysłu spożywczego lub skontaktuj się z nami już dziś.