Zapowiedź udziału w Targach POLAGRA-TECH 2017

Russel Finex po raz czwarty zaprezentuje swoje produkty na Międzynarodowych Targach Technologii Spożywczych w Poznaniu w Polsce

POLAGRA-TECH to jedne z największych targów branży spożywczej, miejsce spotkań krajowych i zagranicznych firm działających w tym sektorze. Podczas targów odbywających się w dniach 25-28 września 2017 w Poznaniu zwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z dwiema wystawami tematycznymi, poświęconymi odpowiednio technologiom przetwarzania mięsa i ryb oraz innych rodzajów żywności. W ramach targów prezentowane są rozwiązania techniczne i technologiczne, a także organizowane są warsztaty i prelekcje.

Firma Russell Finex posiada ponad 80 lat doświadczenia w precyzyjnym przesiewaniu, produkując i sprzedając filtry, przesiewacze i separatory, które poprawiają jakość produktu, podnoszą wydajność i chronią zdrowie operatorów.

Russell Finex wystawca w POLAGRA-TECH 2017 w Poznaniu

Russell Finex uczestniczy w Międzynarodowych Targach Technologii Spożywczych POLAGRA-TECH od 2014 roku, i w tym roku ponownie zaprasza gości na Stoisko 10 w Pawilonie 5A. Prezentowany asortyment urządzeń separujących i filtracyjnych dla przemysłu spożywczego obejmuje:

Filtr samoczyszczący Russell Eco Filter®: Ten filtr samoczyszczący jest wyposażony w unikalny system zgarniaczy SpiroKlene™, który usuwa wszelkie zanieczyszczenia nadwymiarowe z cieczy i zawiesin. W pełni zamknięte urządzenie filtracyjne zabezpiecza operatorów przed kontaktem z niebezpiecznymi produktami, oparami i wyciekami.

Russell Compact Sieve®: Przeznaczone do wysoko wydajnego przesiewania kontrolnego produktów suchych bądź mokrych. To sito wibracyjne podnosi czystość produktu przez usuwanie z niego wszelkich zanieczyszczeń. Urządzenie przeznaczone jest do zastosowań przemysłowych. Czas przestojów zostaje ograniczony do minimum dzięki możliwości demontażu i wyczyszczenia sita bez użycia narzędzi.

Vibrasonic®: Ultradźwiękowy system oczyszczania sita zapobiega zatykaniu się siatek i pozwala na przesiewanie drobnych proszków o uziarnieniu nawet 20 µm. System nawet dziesięciokrotnie zwiększa wydajność przesiewania, gdyż proszki szybciej przechodzą przez sito.

Finex Separator™: Separator do zastosowań przemysłowych stanowi atrakcyjne kosztowo rozwiązanie do przesiewania materiałów mokrych i suchych na maksymalnie pięć frakcji w ramach jednej operacji.

Na stoisku Russell Finex czekać będzie na Państwa zespół doświadczonych specjalistów ds. sprzedaży, którzy pomogą w doborze właściwego, spełniającego Państwa wymagania systemu do przesiewania bądź filtracji.

Jeżeli nie mogą Państwo osobiście odwiedzić targów, zapraszamy do kontaktu z jednym z naszych doświadczonych inżynierów już dzisiaj.