Polagra-Tech 2018 – Podgląd

Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych

Odwiedź Russell Finex w pawilonie 4, stoisko 59

POLAGRA-TECH to najbardziej oczekiwane w Polsce targi dedykowane urządzeniom w procesie przetwórstwa żywności i technologiom spożywczym. Te międzynarodowe targi oferują jednocześnie wystawy z dwóch zakresów tematycznych – pierwsza koncentruje się na technologiach piekarniczych i cukierniczych, a druga na technologiach żywnościowych. Odbywające się w dniach 1-4 października w Poznaniu, te ekscytujące targi powitają ponad 51 000 profesjonalistów i wpływowych osób z branży spożywczej, prezentujących rozwiązania biznesowe jak i apetyczne przekąski dla wszystkich.

Technologie przetwarzania żywności 2018 Russell Finex - Polagra-tech 2018

Dzięki ponad 80-letniemu doświadczeniu w różnych gałęziach przemysłu przetwórczego,  takich jak żywność, farmaceutyka, proszki metaliczne, chemikalia, ceramika, farby i powłoki, Russell Finex jest światowym liderem w produkcji nagradzanych urządzeń separujących i filtrujących. Firma dostarcza innowacyjnych urządzeń renomowanym, globalnym firmom, takim jak Nestlé, Clipper Teas, Mondeléz, Godiva, and Warburtons.

Russell Finex ma przyjemność być częścią POLAGRA-TECH 2018 z doświadczonymi inżynierami sprzedaży, którzy pomogą zrozumieć i zaspokoić Twoje potrzeby w zakresie przesiewania lub filtrowania, zapewniając jednocześnie najbardziej optymalne rozwiązanie dla Ciebie i Twojej firmy.

Produkty, które będą prezentowane na targach POLAGRA-TECH (pawilon 4, stoisko 59) to:

  • Russell Compact Sieve®- Ten okrągły przesiewacz wibracyjny usuwa duże zanieczyszczenia z płynnych zawiesin i proszków. Dzięki możliwości łatwego dopasowania do istniejących linii technologicznych, jego zamknięta konstrukcja eliminuje szkodliwy kurz i opary w trakcie całego procesu, chroniąc zdrowie i bezpieczeństwo operatora.
  • Finex Separator™ – Ten innowacyjny sita wibracyjny wydajnie klasyfikuje zarówno mokre, jak i suche materiały na maksymalnie pięciu frakcjach. Maszyna pozwala na pełny przesiew na wszystkich siatkach, co powoduje, że materiały są przesiewane i dokładnie klasyfikowane w trakcie jednej operacji. Podczas targów, przesiewacz ten zostanie wyposażony w system oczyszczania wibracyjnego Vibrasonic®, który eliminuje zatory produktu podczas przesiewania bardzo drobnych lub trudnych technologicznie proszków.
  • Samoczyszczący filtr Russell Eco Filter® – Ten liniowy filtr do cieczy usuwa nadwymiarowe zanieczyszczenia ze wszystkich płynnych produktów. Dzięki unikalnemu systemowi oczyszczania SpiroKlene™, filtr ten zapewnia efektywną i ciągłą filtrację do 10 mikronów. Podczas targów, ten samoczyszczący filtr zostanie wyposażony w Russell Filter Management System™; zautomatyzowany system, który stale monitoruje proces filtracji.

Odwiedź Russell Finex na targach POLAGRA-TECH w pawilonie 4, stoisko 59, aby przekonać się, w jaki sposób ta seria urządzeń do separacji przemysłowej może usprawnić procesy produkcji żywności i farmaceutyków, lub wypróbuj internetowe narzędzie do interaktywnego wyszukiwania aplikacji już teraz.

Zalecane produkty