POLAGRA-TECH 2016

Innowacyjny asortyment separatorów dla przemysłu spożywczego zostanie zaprezentowany na Stoisku 10 w Pawilonie 4

Russell Finex będzie po raz kolejny uczestniczyć w Międzynarodowych Targach Technologii Spożywczych POLAGRA-TECH 2016. Wystawa POLAGRA-TECH odbywa się w Polsce i jest ważnym miejscem spotkań dla firm z branży spożywczej, działających m.in. w sektorze przetwórstwa żywności, piekarnictwa czy cukiernictwa.

Edycja targów POLAGRA-TECH poświęcona technologiom spożywczym zaprasza firmy z tej branży do zapoznania się z najnowszą ofertą maszyn, urządzeń, aparatury pomiarowo-kontrolnej, urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych i grzewczych, środków transportu, a także produktów, komponentów i akcesoriów służących do zapewnienia higieny i zwalczania szkodników.

Na Stoisku 10 w Pawilonie 4 Russell Finex zaprezentuje separatory dla przemysłu spożywczego, które umożliwiają podniesienie wydajności, a także poprawienie jakości produktu i obniżenie kosztów.

Russell Finex zaprezentuje na targach POLAGRA-TECH następujące urządzenia:
Przesiewacze wibracyjne compact sieve

Russell Compact Sieve®:  Ten przemysłowy przesiewacz wibracyjny służy do oddzielania zanieczyszczeń i ponadwymiarowych cząstek z proszków i płynów. Urządzenie idealnie wpisuje się w warunki każdej linii produkcyjnej, ponieważ jest o połowę niższe niż tradycyjne przesiewacze i może zostać dowolnie dostosowane do wymogów klienta.

samoczyszczący filtr Russell Eco Filter®: Ten filtr samoczyszczący w sposób optymalny usuwa ponadwymiarowe cząstki z produktów płynnych. Całkowicie zamknięta konstrukcja filtra zapobiega przedostawaniu się zanieczyszczeń do produktu. Brak nakładów związanych z przestojami czy utylizacją pozwala na znaczne obniżenie kosztów produkcji.

Sita WibracyjneFinex Separator™: To sito wibracyjne skutecznie usuwa ponadwymiarowe cząstki, przyczyniając się do podniesienia jakości produktu. Wydajność separacji wzrasta dzięki wyższej przepustowości na jednostkę powierzchni sita, natomiast wyższa dokładność klasyfikacji zostaje osiągnięta dzięki pełnemu przepływowi materiału przez wszystkie 4 pokłady sitowe.

Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się w dniach 25-29 września 2016 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w Polsce. Wszystkie prezentowane przesiewacze, separatory i filtry Russell Finex będzie można obejrzeć w Pawilonie 4 na Stoisku 10, na którym zespół profesjonalistów przekaże zwiedzającym informacje o bogatej ofercie produktów firmy.

Aby uzyskać więcej informacji o naszej ofercie, skontaktuj się z namiskontaktuj się z nami.