Polagra-Tech 2018 – Podgląd

Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych

Odwiedź Russell Finex w pawilonie 4, stoisko 59

POLAGRA-TECH to najbardziej oczekiwane w Polsce targi dedykowane urządzeniom w procesie przetwórstwa żywności i technologiom spożywczym. Te międzynarodowe targi oferują jednocześnie wystawy z dwóch zakresów tematycznych – pierwsza koncentruje się na technologiach piekarniczych i cukierniczych, a druga na technologiach żywnościowych. Odbywające się w dniach 1-4 października w Poznaniu, te ekscytujące targi powitają ponad 51 000 profesjonalistów i wpływowych osób z branży spożywczej, prezentujących rozwiązania biznesowe jak i apetyczne przekąski dla wszystkich.

Technologie przetwarzania żywności 2018 Russell Finex - Polagra-tech 2018

Dzięki ponad 80-letniemu doświadczeniu w różnych gałęziach przemysłu przetwórczego,  takich jak żywność, farmaceutyka, proszki metaliczne, chemikalia, ceramika, farby i powłoki, Russell Finex jest światowym liderem w produkcji nagradzanych urządzeń separujących i filtrujących. Firma dostarcza innowacyjnych urządzeń renomowanym, globalnym firmom, takim jak Nestlé, Clipper Teas, Mondeléz, Godiva, and Warburtons.

Russell Finex ma przyjemność być częścią POLAGRA-TECH 2018 z doświadczonymi inżynierami sprzedaży, którzy pomogą zrozumieć i zaspokoić Twoje potrzeby w zakresie przesiewania lub filtrowania, zapewniając jednocześnie najbardziej optymalne rozwiązanie dla Ciebie i Twojej firmy.

Produkty, które będą prezentowane na targach POLAGRA-TECH (pawilon 4, stoisko 59) to:

  • Russell Compact Sieve®- Ten okrągły przesiewacz wibracyjny usuwa duże zanieczyszczenia z płynnych zawiesin i proszków. Dzięki możliwości łatwego dopasowania do istniejących linii technologicznych, jego zamknięta konstrukcja eliminuje szkodliwy kurz i opary w trakcie całego procesu, chroniąc zdrowie i bezpieczeństwo operatora.
  • Finex Separator™ – Ten innowacyjny sita wibracyjny wydajnie klasyfikuje zarówno mokre, jak i suche materiały na maksymalnie pięciu frakcjach. Maszyna pozwala na pełny przesiew na wszystkich siatkach, co powoduje, że materiały są przesiewane i dokładnie klasyfikowane w trakcie jednej operacji. Podczas targów, przesiewacz ten zostanie wyposażony w system oczyszczania wibracyjnego Vibrasonic®, który eliminuje zatory produktu podczas przesiewania bardzo drobnych lub trudnych technologicznie proszków.
  • Samoczyszczący filtr Russell Eco Filter® – Ten liniowy filtr do cieczy usuwa nadwymiarowe zanieczyszczenia ze wszystkich płynnych produktów. Dzięki unikalnemu systemowi oczyszczania SpiroKlene™, filtr ten zapewnia efektywną i ciągłą filtrację do 10 mikronów. Podczas targów, ten samoczyszczący filtr zostanie wyposażony w Russell Filter Management System™; zautomatyzowany system, który stale monitoruje proces filtracji.

Odwiedź Russell Finex na targach POLAGRA-TECH w pawilonie 4, stoisko 59, aby przekonać się, w jaki sposób ta seria urządzeń do separacji przemysłowej może usprawnić procesy produkcji żywności i farmaceutyków, lub wypróbuj internetowe narzędzie do interaktywnego wyszukiwania aplikacji już teraz.

Zalecane produkty

Przesiewacze Wibracyjne, przemysłowy przesiewacz, przesiewacze wibracyjne okrągłe

Przesiewacze Wibracyjne

Przesiewacze kontrolne zwane również sitami bezpieczeństwa służą do oddzielania i usuwania zanieczyszczeń oraz nadziarna z produktu stałego (proszku lub granulatu). Przesiewacze kontrolne gwarantują najwyższą jakość przesianego produktu.

Sita Wibracyjne

Sita Wibracyjne

Przemysłowe przesiewcze klasyfikacyjne służą do podziału produktu na poszczególne frakcje różniące się wielkością ziarna (maksymalnie do 5 frakcji). Proces klasyfikacji przyczynia się do podniesienia jakości i zwiększenia rentowności produkcji.

filtry samoczyszczące

Automatyczny Filtr Samoczyszczący

Filtr samoczyszczący skutecznie usuwa wszelkie zanieczyszczenia nadwymiarowe z substancji płynnych. Wyjątkowa konstrukcja filtra z funkcją samooczyszczania pozwala uniknąć przestojów związanych z wymianą wkładów filtracyjnych, co znacznie zwiększa efektywność produkcji.