Złącza do przesiewaczy wibracyjnych

Złącza Russell Finex w celu optymalizacji przesiewania i sortowania

finex-separator-vibrating-separatorJeśli chodzi o ochronę jakości i poprawę wydajności, Russell Finex podejmuje niezbędne kroki, aby zapewnić swoim klientom rozwiązania o obiecujących wynikach. Dostosowane do potrzeb klienta, elastyczne złącza Russell Finex’s nie tylko pomagają w zwiększeniu wydajności maszyn, ale także spełniają standardy FDA, aby zapewnić ciągłość wytwarzania produktów najwyższej jakości.

Asortyment najwyższej jakości złączy występuje w kilku wariantach, co pozwala bezproblemowo dopasować maszyny Russell do linii produkcyjnej. Ponieważ separatory wibracyjne oraz separatory okrągłe są zwykle zaangażowane w proces produkcyjny lub końcowy linii produkcyjnej, złącza oferowane przez Russell Finex zapewniają urządzeniom elastyczność a tym samym osiąganie optymalnej wydajności.

Russell Finex ceni wymagania swoich klientów, co do optymalizacji wydajności przesiewania i sortowania.

Dzięki 85-letniemu doświadczeniu, Russell Finex może dostarczyć rozwiązania, które zapewniają płynne przejścia między różnymi etapami procesu bez zmniejszenia wydajności. Poniżej przedstawiono dodatkowe opcje połączeń elastycznych oferowane w celu jakości i zanieczyszczeń:

BFM – innowacyjne złącze, nadające się do szerokiego zakresu zastosowań. Dzięki prostej konstrukcji zatrzaskowej, złącza te są łatwe do zainstalowania i konserwacji.

Elastyczne złącza gumowe – są to najprostsze i najczęstsze metody łączenia i zostały specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić doskonałą absorbcję wibracji. Dostępne w wariantach przeznaczonych do kontaktu z żywnością i odpornych na zużycie.

Złącza typu Tri-clamp – składające się ze złącza typu Tri-clamp, uszczelnienia i tulei wężowej, te higieniczne przyłącza zapewniają doskonałe uszczelnienie i są powszechnie stosowane w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym.

 

Zalecane produkty