Wysokowydajny przesiewacz do proszków farmaceutycznych

Russell Compact Airlock Sieve to sito wibracyjne o wysokiej hermetyczności, przeznaczone do przesiewania farmaceutycznych substancji czynnych.

Ten przyjazny dla użytkownika przesiewacz z wbudowaną obejmą pneumatyczną wyposażoną w śluzę z opatentowanym systemem TLI (Twist, Lock and Inflate) pozwala na bezproblemową obsługę przy zapewnieniu maksymalnej wydajności przesiewania. Russell Compact Airlock Sieve™ to jedno z najdokładniejszych sit oferowanych przez Russell Finex, skutecznie usuwające zanieczyszczenia nadwymiarowe. Jest to idealne rozwiązanie dla zakładu produkcji farmaceutycznej, służące do przesiewania kontrolnego surowców po stronie pierwotnej, a także gotowych proszków po stronie wtórnej. Konstrukcja przesiewacza pod względem cGMP jest oparta na wymogach linii czystej i została opracowana pod kątem łatwego utrzymania higieny, a zarazem maksymalnej wydajności.

Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się, jak Russell Compact Airlock Sieve™ może przyczynić się do poprawy jakości Twojego produktu, a także by poznać inne oferowane przez nas przesiewacze.

Zasada działania

Przesiewacze wibracyjne mogą poprawić hermetyczność instalacji za sprawą opatentowanego pneumatycznego systemu zamykania TLI (Twist, Lock and Inflate). Wystarczy umieścić komponenty w ramie, a następnie zablokować je we właściwym położeniu przez obrót i zamknięcie pokrywy. Uszczelka pneumatyczna zapobiega wzajemnemu przemieszczaniu się elementów. Pozwala to na ograniczenie pylenia i podnosi bezpieczeństwo operatora, zapewniając możliwą do zwalidowania hermetyczność na poziomie OEL 5 (poniżej 1 µg/m3).

Cechy i korzyści:

  • Wyższa jakość produktu – Przesiewacz skutecznie eliminuje zanieczyszczenia nadwymiarowe z proszków
  • Redukcja przestojów związanych z czyszczeniem – Szybki i prosty demontaż urządzenia bez użycia narzędzi. Wszystkie części przesiewacza nadają się do umycia
  • Wyższy poziom BHP – Opatentowany pneumatyczny system zamykania skutecznie i pewnie zapobiega wydostawaniu się produktu. To chroni operatorów przed szkodliwym pyłem

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą przesiewaczy Russell Compact Sieves® i innych urządzeń do przesiewania kontrolnego.