Złącza do przesiewaczy wibracyjnych

Złącza Russell Finex w celu optymalizacji przesiewania i sortowania

finex-separator-vibrating-separatorJeśli chodzi o ochronę jakości i poprawę wydajności, Russell Finex podejmuje niezbędne kroki, aby zapewnić swoim klientom rozwiązania o obiecujących wynikach. Dostosowane do potrzeb klienta, elastyczne złącza Russell Finex’s nie tylko pomagają w zwiększeniu wydajności maszyn, ale także spełniają standardy FDA, aby zapewnić ciągłość wytwarzania produktów najwyższej jakości.

Asortyment najwyższej jakości złączy występuje w kilku wariantach, co pozwala bezproblemowo dopasować maszyny Russell do linii produkcyjnej. Ponieważ separatory wibracyjne oraz separatory okrągłe są zwykle zaangażowane w proces produkcyjny lub końcowy linii produkcyjnej, złącza oferowane przez Russell Finex zapewniają urządzeniom elastyczność a tym samym osiąganie optymalnej wydajności.

Russell Finex ceni wymagania swoich klientów, co do optymalizacji wydajności przesiewania i sortowania.

Dzięki 85-letniemu doświadczeniu, Russell Finex może dostarczyć rozwiązania, które zapewniają płynne przejścia między różnymi etapami procesu bez zmniejszenia wydajności. Poniżej przedstawiono dodatkowe opcje połączeń elastycznych oferowane w celu jakości i zanieczyszczeń:

BFM – innowacyjne złącze, nadające się do szerokiego zakresu zastosowań. Dzięki prostej konstrukcji zatrzaskowej, złącza te są łatwe do zainstalowania i konserwacji.

Elastyczne złącza gumowe – są to najprostsze i najczęstsze metody łączenia i zostały specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić doskonałą absorbcję wibracji. Dostępne w wariantach przeznaczonych do kontaktu z żywnością i odpornych na zużycie.

Złącza typu Tri-clamp – składające się ze złącza typu Tri-clamp, uszczelnienia i tulei wężowej, te higieniczne przyłącza zapewniają doskonałe uszczelnienie i są powszechnie stosowane w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym.

 

Zalecane produkty

Przesiewacze Wibracyjne

Przesiewacze Wibracyjne

Przesiewacze kontrolne zwane również sitami bezpieczeństwa służą do oddzielania i usuwania zanieczyszczeń oraz nadziarna z produktu stałego (proszku lub granulatu). Przesiewacze kontrolne gwarantują najwyższą jakość przesianego produktu.

Sita Wibracyjne

Sita Wibracyjne

Przemysłowe przesiewcze klasyfikacyjne służą do podziału produktu na poszczególne frakcje różniące się wielkością ziarna (maksymalnie do 5 frakcji). Proces klasyfikacji przyczynia się do podniesienia jakości i zwiększenia rentowności produkcji.